2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Kutno
UMA Investments Sp. z o.o.
Dodane 28 maja 2024

Technik ds. Zapewnienia Mediów

Lokalizacja

Kutno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W związku z rozwojem fabryki Pringles w Kutnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferujemy:

  • Duże możliwości rozwoju oraz poznania nowoczesnych technologii

  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych (m.in ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie zajęć sportowych, dofinansowanie wypoczynku, dodatek paliwowy, stołówka pracownicza)

  • Pracę w dynamicznym środowisku w jednej z największych międzynarodowych korporacji

  • Atmosferę pracy polegającą na szacunku i wzajemnej pomocy

  • Dofinansowania nauki języków, szkoleń oraz kursów

Twój zakres obowiązków:

  • Wykonywanie bieżących napraw systemów i urządzeń: instalacji parowej, sprężonego powietrza, stacji SN, stacji uzdatniania wody, oczyszczalni ścieków, instalacji chłodu, jednostek HVAC

  • Utrzymanie parku maszynowego w dobrym stanie technicznym m.in. kotły parowe, sprężarki powietrza, sprężarki amoniakalne, jednostki HVAC

  • Diagnozowanie usterek i wdrażanie działań zapobiegawczych

  • Udział w planowaniu przeglądów i konserwacji i ich realizowanie zgodnie z harmonogramem

  • Wykonywanie prac instalacyjno – montażowych

  • Wdrażanie nowych rozwiązań technicznych i modyfikacji

  • Prowadzenie odpowiedniej dokumentacji naprawczej (rysunek techniczny, specyfikacja materiałowa, instrukcja naprawy)

  • Odpowiedzialność za stałą gotowość systemów i urządzeń instalacji parowej, sprężonego powietrza, stacji SN, stacji uzdatniania wody, oczyszczalni ścieków, instalacji chłodu, jednostek HVAC

  • Zapewnianie, że wykonywane prace są prowadzone zgodnie z odpowiednimi wymaganiami obowiązującymi w firmie

  • Podejmowanie stosownych, zgodnych z procedurami działań w sytuacjach awaryjnych

  • Przestrzeganie zasad BHP

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie średnie techniczne – kierunkowe (mechanika, elektrotechnika lub pokrewne)

  • Doświadczenie w Dziale Utrzymaniu Ruchu (najlepiej w dziale związanym z dostarczaniem mediów i energii)

  • Umiejętność diagnozowania, wyszukiwania błędów i usuwania awarii maszyn i urządzeń stosowanych w przemyśle

  • Umiejętność czytania rysunków technicznych oraz schematów hydraulicznych, pneumatycznych

  • Samodzielność w rozwiązywaniu problemów

  • Zdolności organizacyjne, umiejętność analitycznego myślenia i pracy pod presją czasu

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Kutno,

Łódzkie

Łódzkie, Kutno
ID: 916631368