2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Dolnośląskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Oborniki Śląskie
Dodane 14 maja 2024

Technik ds. Mycia Powierzchni Dronem

Wynagrodzenie

5 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Oborniki Śląskie

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca zdalna

Oferta pracy na Kontrakt B2B: Technik ds. Mycia Powierzchni Dronem

Firma: DronTask

Lokalizacja: Oborniki Śląskie

Opis Stanowiska:

Jesteśmy innowacyjną firmą specjalizującą się w myciu powierzchni za pomocą dronów. Poszukujemy doświadczonego technika, który będzie odpowiedzialny za prowadzenie operacji czyszczenia elewacji i innych powierzchni przy użyciu naszej zaawansowanej floty dronów.

Obowiązki:

• Wykonywanie czyszczenia i konserwacji elewacji budynków oraz innych powierzchni zgodnie z ustalonymi standardami.

• Prowadzenie dronów zgodnie z protokołami bezpieczeństwa.

• Monitorowanie stanu technicznego sprzętu i wykonywanie drobnych napraw.

• Zapewnienie wysokiej jakości usług oraz dbałość o zadowolenie klienta.

Wymagania:

• Doświadczenie w obsłudze dronów lub gotowość do szybkiego przyswajania nowych umiejętności.

• Umiejętność pracy w zespole oraz samodzielności w wykonywaniu zadań.

• Znajomość zasad bezpieczeństwa podczas pracy z dronami.

• Umiejętność prowadzenia prostych napraw technicznych będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

• Możliwość pracy na kontrakcie B2B.

• Stabilne źródło zleceń w dynamicznie rozwijającej się branży.

• Dostęp do najnowszych technologii i sprzętu.

• Możliwość rozwoju zawodowego i współpracy z profesjonalnym zespołem.

Jeśli jesteś osobą zainteresowaną nowymi technologiami i masz chęć rozwijania się w branży dronów oraz czyszczenia powierzchni, zapraszamy do aplikowania na to stanowisko.

Prosimy o przesłanie CV na adres email lub kontakt telefoniczny.

Serdecznie zapraszamy do dołączenia do naszego zespołu!

Lokalizacja

Oborniki Śląskie,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Oborniki Śląskie
ID: 918189354