2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Pomorskie
  6. Utrzymanie ruchu - Tczew
Dodane Dzisiaj o 09:18

Technik ds. Infrastruktury Technicznej

Lokalizacja

Tczew

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

Opis

Twój zakres obowiązków:

  • bieżące utrzymanie w należytym stanie infrastruktury technicznej budynku oraz konserwacja urządzeń i instalacji technicznych,

  • wykonywanie okresowych przeglądów systemów i instalacji,

  • realizacja codziennych zgłoszeń dotyczących techniki budynkowej,

  • monitorowanie prac zewnętrznych firm wykonujących usługi na terenie budynku,

  • monitorowanie pracy systemów technicznych,

  • współpraca z pozostałymi działami wewnątrz organizacji w celu zapewnienia utrzymania infrastruktury technicznej budynku (dział IT, Security),

  • wspieranie działań mających na celu poprawę funkcjonowania, optymalizację pracy systemów technicznych

Nasze wymagania:

  • wykształcenie średnie techniczne (elektryk, elektromechanik, automatyk lub pokrewne),

  • uprawnienia SEP (eksploatacja oraz dozór) grupa I,

  • praktyczna umiejętność czytania dokumentacji technicznej,

  • obsługa komputera w stopniu podstawowym (pakiet MS Office),

  • odpowiedzialność, zaangażowanie w pracy, sumienność,

  • prawo jazdy kat. B

  • doświadczenie na stanowisku technicznym (np. technika utrzymania ruchu)

  • uprawnienia SEP grupa II, III będzie dodatkowym atutem,

  • znajomość języka angielskiego mile widziana

To oferujemy:

  • w naszej firmie polegamy na zaufaniu, wzajemnej pomocy i szacunku

  • dbamy o bezpieczne i czyste warunki pracy

  • podpiszemy z Tobą umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy

  • dołączysz do gotowego do współpracy zespołu i razem z nami będziesz tworzyć dobrą atmosferę

  • czeka na Ciebie wdrożenie i przeszkolenie przygotowujące do samodzielnej pracy

  • będziesz pracować na 12-godzinne zmiany, co umożliwi Ci godzenie obowiązków zawodowych z prywatnymi,

  • dofinansowanie kosztów dojazdu w przypadku osób zamieszkujących poza Tczewem według polityki firmy

  • możliwość zakupu posiłków na miejscu po preferencyjnych cenach (w związku z dofinansowaniem pracodawcy) - zarówno w zakresie oferty śniadaniowej jak i obiadowej

  • możliwość rozwoju, darmowy dostęp do platformy szkoleniowej

  • możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia na życie

  • współfinansowanie pakietu prywatnej opieki medycznej

  • gabinet lekarski na terenie zakładu

  • możliwość skorzystania z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych np. dodatki letnie, zimowe, karta Multisport

  • owocowe czwartki

  • program rekomendacji pracowników i związane z tym bonusy

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Tczew,

Pomorskie

Pomorskie, Tczew
ID: 917312556