2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Poznań
  7. Obsługa produkcji - Grunwald
Dodane 06 maja 2024

Technik ds. badań polowych

Lokalizacja

Poznań, Grunwald

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Opis

Mile widziani absolwenci technikum rolniczego!

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie doświadczeń polowych z zakresu skuteczności i selektywności środków ochrony roślin oraz optymalizacji produkcji roślinnej (m.in. doświadczenia z nawozami dolistnymi, czy biostymulatorami)

  • Wyszukiwanie odpowiednich lokalizacji do badań, zakładanie doświadczeń, wykonywanie zabiegów

  • Nadzór nad magazynem środków ochrony roślin (przyjmowanie i ewidencja rozchodu ŚOR)

  • Nadzór nad sprzętem do wykonywania doświadczeń poletkowych

  • Obsługa kombajnu polowego

  • Pobieranie prób do badań laboratoryjnych i analiz

  • Systematyczne gromadzenie i przetwarzanie danych związanych z prowadzonymi doświadczeniami

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie rolnicze lub pokrewne (wykształcenie wyższe będzie dodatkowym atutem)

  • Prawo jazdy kat. B

  • Umiejętność samodzielnego planowania i dobra organizacja pracy

  • Dyspozycyjność, zwłaszcza w „wysokim” sezonie (wiosna, lato)

  • Znajomość zagadnień związanych z produkcją roślinną

  • Silna motywacja i zaangażowanie w pracę

  • Umiejętność obsługi komputera, znajomość pakietu Office

  • Doświadczenie w prowadzeniu badań polowych i znajomość programu ARM będą dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Elastyczna forma zatrudnienia (umowa o pracę /umowa zlecenie/umowa B2B)

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowania

  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole oraz stabilnej i rozwijającej się firmie, wchodzącej w skład dużej Grupy Kapitałowej będącej jednym z liderów branży „agro” w Polsce

  • Narzędzia niezbędne do pracy: samochód, telefon, laptop

  • Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego

Praca na terenie województwa wielkopolskiego

Więcej o nas na www.at.agro.pl

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Grunwald
ID: 916400799