2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pracownicy ochrony zdrowia
  5. Pracownicy ochrony zdrowia - Dolnośląskie
  6. Pracownicy ochrony zdrowia - Wrocław
  7. Pracownicy ochrony zdrowia - Krzyki
Dodane 10 maja 2024

Technik dentystyczny w zakresie ortodoncji Hamburg i Frankfurt/ M.

Wynagrodzenie

8 600 - 15 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Krzyki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Praktyka / staż

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja onlinePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Opis

WSPÓLNIE TWÓRZMY PRZYSZŁOŚĆ

Dr. Selbach-Labor w Hamburgu, oraz Fachlabor Dr. W. Klee we Frankfurcie nad Menem i Poczdamie to znana i ciesząca się uznaniem na rynku grupa w segmencie laboratoriów ortodontycznych. Od 80 lat działamy głównie na rynku niemieckojęzycznym zatrudniając ponad 150 pracowników.

Aby wzmocnić nasz zespół ortodontyczny w Hamburugu i Frankfurcie / M poszukujemy w najbliższym możliwym terminie kilku osób do pracy na pełny etat na stanowisko

TECHNIK DENTYSTYCZNY

do następujących 3 działów: AKRYL-wykonywania aparatów ortodontycznych, CAD/CAM lub GIPS

ZADANIA (w zależności od kwalifikacji)

·         DZIAŁ AKRYL: Wykonywanie ruchomych aparatów ortodontycznych, np. płytek i/lub ruchomych funkcjonalnych aparatów ortodontycznych, np. aktywatorów, płytek podwójnych zapobiegających cofaniu się żuchwy i/lub aparatów stałych, np. aparatów Nance'a.

·         DZIAŁ CAD/CAM: Skanowanie modeli i obróbka modeli 3D, lub projektowanie szyn plus retainer.

·         DZIAŁ GIPS: Odlewanie modeli w gipsie.

WYMAGANIA

·         Pomyślnie ukończone kształcenie w zawodzie technik dentystyczny, najlepiej z doświadczeniem w ortodoncji

·         Uporządkowany i samodzielny styl pracy

·         Języki: komunikatywny angielski lub niemiecki

OFERUJEMY

·         Pracownikom z Unii Europejskiej, chętnym do podjęcia pracy w naszym laboratorium w Hamburgu lub Frankfurcie / M, w razie potrzeby udostępnimy umeblowany pokój służbowy w mieszkaniu dzielonym (pierwsze zasiedlenie, niski czynsz i koszty dodatkowe, niedaleko przystanków lokalnej komunikacji publicznej)

·         Ułatwimy rozpoczęcie pracy w Niemczech; obywatele UE mogą od razu podjąć pracę w laboratorium i wprowadzić się do pokoju

·         Atrakcyjne wynagrodzenie: w zależności od kwalifikacji od 2000 do 3500 €

·         Szczegółowe wdrożenie, także w zakresie aparatów stałych czy złożonych funkcjonalnych ruchomych aparatów ortodontycznych

·         Rodzinne relacje w firmie, otwarty, międzynarodowy zespół, koledzy z Polski

·         Nowocześnie wyposażone przedsiębiorstwo stawiające na digitalizację

·         Stabilne miejsce pracy na pełny etat i czas nieokreślony

·         Roczny kurs j. niemieckiego

·         Dobre połączenie komunikacyjne

Aplikacje (list motywacyjny, CV, dyplom) w formie pisemnej prosimy przesyłać na adres:

Fachlabor Dr. W. Klee für grazile Kieferorthopädie GmbH

Pani Alicja Reuter-Faber (j. polski/niemiecki/angielski)

Vilbeler Landstr. 3-5

60386 Frankfurt am Main, Deutschland

www.kfo-klee.de

www.selbach.de

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Krzyki
ID: 917341526