2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Łódź
  7. Obsługa produkcji - Bałuty
Dodane 13 maja 2024

Szwaczka / Szwacz

Lokalizacja

Łódź, Bałuty

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Zadania:

 -Naprawa produktu (plecaki lub torby podróżne) zgodnie z zamieszczonym opisem znajdującym się na paszporcie produktu. Naprawa może obejmować wymianę części np. tkaniny, suwaka lub innych części zapasowych.

-Segregacja produktu według adresów odbiorcy.

-Umieszczenie koperty samoprzylepnej z paszportem odbiorcy produktu oraz nadanie numeru każdej paczce, zafoliowanie i ułożenie go na palecie.

-Inne prace związane z naprawami, np. pobieranie produktów z magazynu

Kogo szukamy?

 -Osoby, która potrafi szyć lub ma smykałkę do szycia, ale nie wymagamy specjalistycznego doświadczenia.

 Co zapewniamy:

-Umowę o pracę

-Pakiet benefitów w tym: prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do urlopu, dodatkowe dni wolne, owoce, atrakcyjny dostęp do produktów naszych marek i imponujące wysokości zniżek na produkty.

-Praca na jedną zmianę (7:30 – 15:30)

-Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

-Bardzo miłą atmosferę, pracę z ciekawymi markami Eastpak, The North Face, Jansport, Kipling

Kim jesteśmy?

VF Polska Distribution -  jesteśmy częścią międzynarodowej Spółki VF Corporation – lidera w sprzedaży markowej odzieży lifestylowej, obuwia, plecaków oraz toreb podróżnych takich jak: The North Face, Vans, Eastpak, Jansport, Napapijri.

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Bałuty
ID: 852082556