2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Opolskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Głubczyce
Dodane 15 maja 2024

Szwaczka maszynowa

Lokalizacja

Głubczyce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Plush nest to firma rodzinna założona w 2019 roku z pasji do tworzenia ręcznie robionych zabawek. Radość dzieci z otrzymywania prezentów i zabawy naszymi ręcznie robionymi gadżetami jest dla nas największą inspiracją , która dodatkowo motywuje nas do rozwijania naszej oferty i wprowadzania coraz to nowszych produktów, aby sprostać wysokim oczekiwaniom dzieci.

Poszukujemy do pracy na stanowisku: Szwacz/Szwaczka maszynowa

Twój zakres obowiązków

  • Szycie produktów takich jak : pokrowce na meble i poduszki meblowe

  • Praca z tkaninami, dress, bawelna, velvet

  • Utrzymywanie porządku i czystości w miejscu pracy oraz dbanie o stanowiska i narzędzia

  • Współpraca z innymi członkami zespołu produkcyjnego w celu zapewnienia ciągłości procesu produkcyjnego.

  • Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Nasze wymagania

  • Wymagane doświadczenie w szyciu na maszynie

  • Samodzielność

  • Umiejętność utrzymania porządku i czystości na stanowisku pracy

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole, zwłaszcza w koordynacji z innymi członkami zespołu krawieckiego

  • Zaangażowanie i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

  • Dobra organizacja pracy

  • To oferujemy

  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę

  • Pracę w pełnym wymiarze godzin

  • Możliwość długoletniej współpracy

Miejsce pracy: Głubczyce 48-100

Lokalizacja

Głubczyce,

Opolskie

Opolskie, Głubczyce
ID: 918497510