2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Kujawsko-pomorskie
  5. Montaż i serwis - Toruń
Dodane 14 maja 2024

Szukamy zastępcy kierownika działu technicznego

Lokalizacja

Toruń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweKadra kierownicza

Opis

Pierogarnia Stary Młyn

Jesteśmy ciągle rozwijającą się siecią restauracji z lokalami w Toruniu, Gdańsku, Łodzi i Wrocławiu oraz partnerami franczyzowymi w Bydgoszczy, Poznaniu i Kaliszu. Z wielkim sercem i oddaniem wszyscy nasi pracownicy tworzą wspólną markę. Naszą misją jest budowanie silnej, rodzinnej i ciepłej koncepcji restauracji, w której każdy Gość jest wyjątkowy.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko zastępcy kierownika działu technicznego

Twoje zadania:

  • Planowanie pracy - grafiki działu serwisu i montażu,

  • Planowanie montaży, prac serwisowych oraz konserwatorskich,

  • Odpowiedzialność za terminową i jakościową realizację zadań,

  • Zarządzanie flotą samochodową firmy oraz sprzętem,

  • Działania mające na celu optymalizację kosztów,

  • Kontrola stanów magazynowych, załadunków i rozładunków,

  • Delegowanie zadań działowi technicznemu.

Wymagania:

  • Prawo jazdy kat. B - warunek konieczny,

  • Min. Rok doświadczenia na stanowisku kierownika/koordynatora działu technicznego - mile widziane doświadczenie,

  • Wiedza z dziedziny techniki, hydrauliki, elektryki,

  • Umiejętność planowania, zarządzania i koordynowania pracy działu technicznego,

  • Umiejętność zarządzania pracą własną i pracą zespołu,

  • Umiejętność motywowania zespołu

O to co mamy dla Ciebie:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub samozatrudnienie

  • Atrakcyjne wynagrodzenie 4000 - 5000 netto

  • Niezbędne narzędzia do pracy samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy,

  • Samodzielne stanowisko,

  • Możliwości rozwoju, szkoleń i awansu wewnątrz struktury firmy,

Dodatkowo oferujemy:

  • pakiet medyczny

  • ubezpieczenie grupowe

  • kartę Multisport

  • imprezy firmowe

  • lokal w samym sercu Starówki

Jeśli chcesz do nas dołączyć, wyślij do nas swoje CV

Lokalizacja

Toruń,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Toruń
ID: 918233000