2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Lubelskie
  6. Obsługa produkcji - Biała Podlaska
Dodane 18 maja 2024

Szukamy pracowniczki do gabinetu beauty

Lokalizacja

Biała Podlaska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Praktyka / staż, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

 Body Clinic Biała Podlaska  to firma rozwijająca się, zajmująca się przede wszystkim medycyną estatyczną, wyszczuplaniem ciała, zabiegami antycellulitowymi; kriolipoliza, drenaż limfatyczny, ems.

Poszukujemy kandydatkę z wykształceniem  Fizjoterapeutki/ masażysti/ kosmetyczki/ kosmetolog do naszej placówki w Białej Podlaskiej.

Twoje obowiązki:

-  wykonywanie zabiegów wyszczuplających,

-  obsługa maszyn medycznych po przeszkoleniu,

- mile widziane wykonywanie masażu i praca z ciałem,

- utrzymanie stanowiska i gabinetu w czystości,

-  prowadzenie i nadzór nad dokumentacją zabiegową,

-  obsługa klienta,

-  dbanie o klienta i jego nastrój.

Wymagania:

-  prawo wykonywania zawodu

-  doświadczenie z gabinetu beauty, masażu, fizjoterapii,

-  dobre nastawienie, empatyczne podejście i zaangażowanie w proces z klientem,

-  sprzedaż usług.

Lokalizacja

Biała Podlaska,

Lubelskie

Lubelskie, Biała Podlaska
ID: 919130285