2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Mazowieckie
  6. Kucharz - Grodzisk Mazowiecki
Dodane 13 maja 2024

Szukamy KUCHARZY na sekcję i na zastępstwa (różne sekcje)

Lokalizacja

Grodzisk Mazowiecki

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Restauracja Winogrono w pięknym otoczeniu Stawów Walczewskiego w Grodzisku Maz. pod Warszawą szuka pozytywnych osób do pracy na stanowisku:

Kucharz na sekcję (wydawka, patelnie, grill) - pełny etat w systemie zmianowym 2/2

Kucharz na zastępstwa - pełny etat, w systemie zmianowym 2/2. Jeśli akurat nie ma potrzeby zastąpienia kogoś to wtedy robimy produkcję.

Obowiązki

- wydawanie dań i przygotowywanie ich zgodnie z recepturami

- dbanie o powtarzalność dań

- przygotowywanie produkcji bieżącej

- współpraca z kucharzami na innych sekcjach

Wymagamy doświadczenia na kuchni, samodzielności w wykonywaniu powierzonych zadań, zaangażowania w wykonywaną pracę i w pracę zespołu.

Oferujemy:

- umowę zlecenie

- wynagrodzenie zależne od doświadczenia, samodzielności i kreatywności

- możliwość wprowadzania pomysłów swoich dań do karty głównej oraz na wkładki weekendowe

Prześlij CV, przyjdź na dzień próbny (płatny oczywiście) i zobacz czy właśnie u nas nie odnajdziesz swojego miejsca :)

Lokalizacja

Grodzisk Mazowiecki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Grodzisk Mazowiecki
ID: 918051160