2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Pomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Wejherowo
Dodane 09 maja 2024

Szukamy komunikatywnej osoby do pracy w Komisie Morado w Wejherowie

Wynagrodzenie

5 500 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wejherowo

Pełny etat

Typ umowy

Inny

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: Nie

Poszukujemy do naszej ekipy fajnej, komunikatywnej osoby do obsługi Klientów w naszym punkcie w Wejherowie . (Mężczyzny w wieku 23-35lat)

Pracownik Komisu Sprzedawca/Doradca Klienta:

Sieć Komisów l-morado.pl z wami już od 2008r.! To jeden z najlepszych komisów w województwie Pomorskim z bardzo szeroką gamą produktów i usług.

Podstawowe obowiązki:

  • Prowadzenie punktu

  • rzetelna obsługa Klienta (skup, sprzedaż stacjonarna i internetowa, wycena towaru, sprawdzanie i przyjmowanego towaru),

  • budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z Klientem

  • wystawianie aukcji oraz dbałość o ich aktualizację na portalach aukcyjnych (Allegro, OLX, sklep firmowy),

  • dbałość o estetykę wystawy, porządek oraz wygląd lokalu,

  • nadawanie przesyłek

  • obsługa programu komisowego

Od kandydata oczekujemy:

  • wykształcenia min. średniego

  • chęci podjęcia pracy na stałe

  • dyspozycyjności (pon-pt 9:30-17:30, sob: 10-14)

  • wysokiej kultury osobistej

  • doświadczenia w kontaktach z Klientami

  • umiejętność analitycznego myślenia i szybkiego podejmowania decyzji

  • znajomości obsługi portali aukcyjnych (Allegro, OLX)

  • znajomości poruszania się w social mediach takich jak Facebook

  • znajomość obsługi komputera oraz chociaż podstawowej znajomosci jednego z dwóch programów do obróbki zdjęć Gimp lub Photoshop

  • zainteresowanie elektroniką (telefonami komórkowymi, komputerami, konsolami itp )mile widziane.

  • łatwości w nawiązywaniu kontaktów

  • samodzielności i umiejętności skutecznego organizowania czasu pracy

  • gotowości do uczenia się, dążenia do stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych i własnego rozwoju

  • niekaralności !

NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA W PRACY , NIE RZUCAMY NA GŁĘBOKĄ WODĘ, SZKOLIMY DO PRACY!!!

W zamian oferujemy:

- stabilną pracę na stałe

- na początek umowa zlecenie

- atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + prowizja od sprzedaży)

- miesięczne płatne szkolenie

- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w fajnym zespole kreatywnych i ambitnych ludzi.

Chcesz dobrze zarabiać i nauczyć się czegoś nowego w nietypowej branży?

NIE ZWLEKAJ WYŚLIJ SWOJE CV może CZEKAMY WŁAŚNIE NA CIEBIE!

UWAGA!

Ze względu na rodzaj pracy szukamy MĘŻCZYZNY.

Nie szukamy pracowników sezonowych.

Jesteśmy zainteresowani osobami chcącymi współpracować z nami na stałe przynajmniej 12 miesięcy.

Zainteresowane osoby proszę o wysłanie swojego CV z aktualnym zdjęciem i kilkoma słowami o sobie oraz posiadanych umiejętnościach, które można wykorzystać w pracy w komisie za pośrednictwem portalu OLX.

Lokalizacja

Wejherowo,

Pomorskie

Pomorskie, Wejherowo
ID: 791664957