2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Małopolskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Kraków
  7. Przedstawiciel handlowy - Prądnik Biały
Dodane 31 maja 2024

Szukamy handlowca, z którego zrobimy dyrektora sprzedaży! PON-PT

Lokalizacja

Kraków, Prądnik Biały

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o dzieło, Inny, Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Jesteśmy firmą z 10 letnim doświadczeniem pozyskujemy ponad 300 klientów biznesowych miesięcznie (tylko biznesowych w branży energetycznej -NIE OZE !).

Poszukujemy osób z doświadczeniem w obsłudze bezpośredniej, które mają dosyć pracy pod tytułem -ja - folder - klient, a nie chcą też swojego doświadczenia wyrzucić do kosza, tylko wykorzystać na stanowisku wyższym niż przedstawiciel handlowy i wrzucić na barki zespół sprzedażowy.

Jakie będą Twoje obowiązki?

  • obsługa klienta biznesowego

  • prowadzenie rozmów handlowych i doradztwo w zakresie naszych produktów

  • wdrażanie nowych pracowników

  • szkolenia ze sprzedaży młodych pracowników

  • monitorowanie wyników zespołów

Czego oczekujemy?

  • dyspozycyjności od poniedziałku do piątku (8-16)

  • doświadczenia w kontakcie z klientem indywidualnym/ biznesowym

  • otwartej głowy bo zajmujemy się tym od lat

Oferujemy:

  • atrakcyjne premie i wysokie prowizje

  • dodatkowe wynagrodzenie za prowadzenie zespołu min 1000 PLN miesięcznie ( od pierwszej osoby)

  • dodatek 1500 zł jeżeli używasz swojego samochodu prywatnego

  • szkolenia podnoszące kwalifikacje w zakresie sprzedaży/ rekrutacji/ szkolenia/ zarządzania.

Dbamy o atmosferę i przyjazne relacje w biurze. Organizujemy wspólne wyjścia, a także wyjazdy integracyjne. Wyślij CV! Może to właśnie Ty najlepiej będziesz się nadawać do naszego zespołu. Prosimy o załączenie klauzuli RODO.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Prądnik Biały
ID: 918965962