2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Kujawsko-pomorskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Toruń
Point Solar
Dodane Dzisiaj o 12:20

Hurtownia szuka handlowca w branży OZE

Wynagrodzenie

7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Toruń

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa, Praca zdalnaRekrutacja online

Dołącz do naszego zespołu w Point Solar! Szukamy doświadczonego handlowca zainteresowanego energią odnawialną. Jeżeli masz ochotę spełniać się zawodowo i życiowo, to jest to miejsce dla ciebie!

Wymagania:

• doświadczenie w sprzedaży towarów w branży OZE

• umiejętność samodzielnej organizacji pracy

• zaangażowanie

• wiedza z zakresu energii odnawialnej

• komunikatywny język angielski lub inny

Obowiązki:

• aktywne pozyskiwanie nowych klientów

• budowanie długotrwałych relacji z klientami

• doradztwo w zakresie rozwiązań energetycznych

• wystawianie faktur

Oferujemy:

• pracę zdalną w elastycznych godzinach bez względu na lokalizację

• atrakcyjne wynagrodzenie zależne od efektów

• narzędzia pracy: telefon, laptop

• szkolenia wdrażające

Lokalizacja

Toruń,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Toruń
ID: 917979386