2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Gdynia
  7. Obsługa produkcji - Śródmieście
Dodane 15 maja 2024

Sztauer-pracownik w Porcie Gdyni przeładunki bez doświadczenia

Wynagrodzenie

5 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdynia, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Bailey Industries sp. z o.o.. poszukuje osób chętnych do pracy w porcie Gdańsk  jako "Sztauer".

Lokalizacja: Gdynia

Praca związana jest z procesem załadunku i rozładunku kontenerów w porcie. Sztauer jest osobą odpowiedzialną za mocowania kontenera na statku. Może wykonywać wszelkiego rodzaju usługi, począwszy od prostych przeładunków magazynowych, poprzez obsługę statków, a także skomplikowane prace z ładunkami specjalistycznymi i ponadgabarytowymi.

Nie jest wymagane doświadczenie zawodowe

Obowiązki:

  • Mocowanie/rozmocowanie kontenerów na statku

  • Usunięcie urządzeń łączących kontenery między sobą

  • Usuwanie/zakładanie mocowań dużych ładunków podczas rozładunku/załadunku statków.

Wymagania:

  • Masz ukończone 18 lat

  • Rzetelność i zaangażowanie

  • Jesteś sprawny i odpowiedni do pracy fizycznej.

  • Lubisz pracować na zewnątrz i nie boisz się wysokości.

  • Badanie medycyny pracy są częścią procedury rekrutacyjnej

  • Jesteś dostępny w pełnym wymiarze godzin i nie masz nic przeciwko pracy nieregularnej

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Działanie zgodnie z odpowiednimi przepisami bezpieczeństwa i wewnętrznymi przepisami.

    Co możemy Ci zaoferować:

  • Praca na pełen etat

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Umowa zlecenie.

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych, np. szkolenia: hakowy-lukowy, brygadzista.

  • Możliwość pracy ponad 200 godzin miesięcznie

Informacje o firmie Bailey Industries sp. z o.o. jest częścią międzynarodowej grupy kapitałowej Bailey Group. Jest to dynamicznie rozwijająca się firma, która zajmuje się zatrudnianiem wykwalifikowanych pracowników oraz optymalizacją procesów zatrudnienia.

Pomorskie

Pomorskie, Gdynia, Śródmieście
ID: 918432758