2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Stara Obra
Dodane 12 kwietnia 2024

Szlifierz, pomocnik lakiernika

Wynagrodzenie

4 400 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Stara Obra

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma PPU Zbigniew Burdziąg poszukuje pracowników na stanowiska:

  • Szlifierz

  • Pomocnik Lakiernika

Zakres obowiązków

  • Polerowanie, szpachlowanie, szlifowanie

  • Przygotowanie powierzchni pod lakierowanie

  • Pakowanie, przygotowanie do transportu

Wymagania:

  • Dokładność, precyzja i dbałość o wysoką jakość produktu

  • Zdolności manualne

  • Chęć uczenia się

  • Mile widziane wykształcenie techniczne

  • Mile widziane doświadczenie w branży

Oferujemy:

  • Przyuczenie do zawodu

  • Możliwość rozwoju i podniesienia kwalifikacji

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na cały etat ( warunki finansowe do omówienia podczas rozmowy)

  • Premię za wyniki

  • Pracę w systemie dwuzmianowym

  • Przyjazną atmosferę

  • Możliwość ubezpieczenia grupowego

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt osobisty w siedzibie firmy w Starej Obrze, ul. 1 Maja 4, telefoniczny lub wysłanie CV na adres e-mail.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Zdarzyło Ci się kiedyś jechać autobusem, tramwajem lub pociągiem? Zapewne tak, ale czy zdawałeś sobie sprawę, że większość z otaczających Cię plastików, obudów i osłon, które nadają im smukłych, cieszących oko kształtów zostało wyprodukowane... u nas! Od ponad 30 lat wykonujemy komponenty z tworzyw sztucznych przeznaczone dla sektora automotive. Jeżeli chcesz wspólnie z nami kształtować otaczającą rzeczywistość zapraszamy do kontaktu.

Administratorem Twoich danych osobowych jest PPU Zbigniew Burdziąg z siedzibą w Starej Obrze, ul 1-go Maja 4. Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych, przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji.

Lokalizacja

Stara Obra,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Stara Obra
ID: 833550346