2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Mazowieckie
  6. Kucharz - Warszawa
  7. Kucharz - Praga-Południe
Dodane 07 maja 2024

Szef kuchni w przedszkolu

Wynagrodzenie

35 - 40 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Praga-Południe

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Niepubliczne Przedszkole na Pradze Południe zatrudni samodzielnego kucharza.

Obowiązki:

  • Przygotowanie składników do gotowania, w tym porcjowanie, siekanie i przechowywanie żywności.

  • Gotowanie posiłków: śniadania, obiady i podwieczorki.

  • Pieczenie ciast

  • Monitorowanie jakości żywności.

  • Zapewnienie świeżości składników i produktów końcowych.

  • Utrzymywanie czystego i bezpiecznego miejsca pracy.

  • Dezynfekcja miejsca pracy, sprzętu i naczyń.

  • Monitorowanie poziomu zapasów.

  • Przydzielanie zadań personelowi kuchennemu.

  • Podawanie posiłków w razie potrzeby.

Wymagania:

  • Znajomość technik kulinarnych, piekarskich i cukierniczych.

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Znajomość przepisów sanitarnych.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • dobre wynagrodzenie

  • stałe godziny pracy 08:00-16:00

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Praga-Południe
ID: 902064093