2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Zachodniopomorskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Stargard
Dodane 22 maja 2024

świetna praca - zatrudnię doradcę klienta w serwisie samochodowym

Wynagrodzenie

8 000 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Stargard

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyKadra kierownicza

BOSCH CAR SERWIS AUTO SIERADZAN ANDRZEJ SIERADZAN szuka osoby na stanowisko:

zakres obowiązków:

  • Bezpośrednia obsługa klienta w serwisie

  • Planowanie harmonogramu przyjęć

  • Koordynowanie pracy zespołu mechaników

  • wycena usług

  • Nadzór nad jakością , zakresem i terminowością napraw

  • Sporządzenie zleceń , tworzenie raportów i prowadzenie dokumentacji

Wymagania:

  • Wiedza dotycząca budowy pojazdów i umiejętności doboru części zamiennych

  • Wysoka zdolność komunikacyjna

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

  • Zainteresowanie rynkiem motoryzacyjnym

  • Samodzielność w planowaniu i organizacji własnej pracy

  • Dokładność , sumienność

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku lokalnym

  • Szkolenia oraz rozwój zawodowy

  • Pracę w dynamicznym zespole

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Osoby zainteresowane pracą prosimy o przesłanie CV

Lokalizacja

Stargard,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Stargard
ID: 920034658