2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Wielkopolskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Suchy Las
Natalia
Dodane 29 maja 2024

Swadzim - Specjalista ds. Bookingu Modeli - Sesje E-Commerce

Lokalizacja

Suchy Las

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Gomez to multibrandowe salony stacjonarne i internetowy dom mody gomez.pl oferujące odzież, obuwie, torebki i akcesoria najlepszych marek premium na świecie. W naszej ofercie znajdziecie najnowsze kolekcje marek takich jak: Red Valentino, Michael Kors, Tommy Hilfiger, PINKO, Twin-set, UGG, Hugo Boss, Guess, Armani Jeans, Liu Jo, Calvin Klein i inne. Wierzymy, że ubranie jest integralną częścią każdego z nas – jest odzwierciedleniem naszej osobowości i charakteru. Kochamy modę i żyjemy nią. Chcemy wciągać naszych klientów i pracowników w pełną przygód podróż po stolicach mody na całym świecie, najnowszych trendach i nowatorskim designie. Cały czas się rozwijamy powiększając ofertę o nowe marki i zmieniamy salony, bo dbamy o najwyższy komfort naszych klientów.

Specjalista ds. Bookingu Modeli Studio Fotograficzne E-Commerce

Opis stanowiska:

  • Zarządzanie procesem bookingu modeli do sesji zdjęciowych dla sklepu internetowego

  • Współpraca i utrzymywanie relacji z agencjami modelek w celu pozyskania odpowiednich modeli

  • Sprawdzanie dostępności modeli i planowanie ich harmonogramu sesji

  • Koordynacja czasu i miejsca sesji wraz z zespołem fotografów, wizażystów i stylistów

  • Organizowanie transportu i zakwaterowania dla modeli spoza miasta

  • Monitorowanie procesu bookingu i rozwiązywanie ewentualnych problemów logistycznych

  • Prowadzenie dokumentacji dotyczącej bookingu i sesji

  • Negocjowanie warunków współpracy z modelami/agencjami

Wymagania:

  • Doświadczenie min. 2 lata w dziedzinie rekrutacji modeli, preferowane w branży modowej.

  • Znajomość procesu rekrutacji i selekcji modeli

  • Wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne ( warunek konieczny )

  • Umiejętność współpracy z agencjami modelek i fotografami

  • Znajomość branży mody i trendów w fotografii modowej

  • Znajomość narzędzi i platform związanych z obsługą i zamawianiem modeli

  • Umiejętność planowania i organizacji sesji zdjęciowych

  • Umiejętność pracy w zespole i koordynacja działań wielu projektów jednocześnie

  • Profesjonalne podejście i wysoka kultura osobista

  • Umiejętność rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji w dynamicznym środowisku

  • Dyspozycyjność pon-pt godz. 7:00-17:00.

  • Mobilność między Suchym Lasem, a Swadzim.

Oferujemy:

  • Stabilne warunki współ/pracy na podstawie umowy zlecenie/umowy o pracę/B2B, dając Ci pewność zatrudnienia na dłuższy okres. Możesz skupić się na rozwoju swoich umiejętności, wiedząc że możesz liczyć na stabilność.

  • Pracę w pełnym wymiarze godzinowym, w systemie jednozmianowym od poniedziałku do piątku;

  • Pracę lekką i przyjemną, zapewniając Ci wygodne warunki do jej wykonywania.

  • Wynagrodzenie podstawowe, jak i dodatki w oparciu o nasz innowacyjny Model Efektywnościowy. Twoje osiągnięcia będą doceniane i wynagradzane.

  • Pakiet benefitów: m.in. karta sportowa, prywatna opieka, ubezpieczenie na życie, paczki świąteczne, bony na zakupy w GOMEZ.

Dołącz do Naszego Zespołu i Odkryj Nowe Możliwości!

Wzięcie udziału w rekrutacji oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych podanych w toku rekrutacji na potrzeby procesu rekrutacji spółek z Grupy Gomez i akceptację Polityki prywatności | HR Gomez Rekrutacja.

Jeśli wyrażasz zgodę na udział także w przyszłych rekrutacjach, zamieść w dokumentach rekrutacyjnych następujące oświadczenie:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w toku rekrutacji na potrzeby procesu rekrutacji spółek z Grupy Gomez oraz na przechowywanie moich danych i przetwarzanie ich przez spółki z Grupy Gomez na potrzeby przyszłych rekrutacji, a także akceptuję Politykę prywatności | HR Gomez Rekrutacja.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Suchy Las,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Suchy Las
ID: 916854850