2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Świętokrzyskie
  6. Kucharz - Starachowice
Dodane 27 maja 2024

Sushi Star zatrudni kucharza/pomoc kuchenna na stałe

Lokalizacja

Starachowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Sushi Star zatrudni osobę na stanowisko kucharz/pomoc kuchenna na stałe. Doświadczenie bardzo mile widziane. Osoby bez doświadczenia przeszkolimy.

Obowiązki:

  • dbanie o czystość i higienę na stanowisku pracy

  • przestrzeganie zasad BHP i Haccp

  • dobra organizacja pracy

  • zaangażowanie w powierzone obowiązki

  • obróbka warzyw, mięsa - przygotowywanie posiłków

  • dbanie o dobry kontakt z klientami oraz o pozytywny wizerunek restauracji

  • Książeczka sanitarno - epidemiologiczna obowiązkowa.

  • Prawo jazdy kat B mile widziane.

Oferujemy:

  • młody, zgrany zespół

  • możliwość rozwoju na stanowisko Sushimaster i inne

  • szkolenie stanowiskowe

  • rabat pracowniczy

  • elastyczny czas pracy

CV prosimy przesyłać na olx lub składać osobiście ul. Spółdzielcza 31, Starachowice

Lokalizacja

Starachowice,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Starachowice
ID: 774337920