2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Dolnośląskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Wrocław
  7. Specjalista ds. obsługi klienta - Krzyki
Dodane 17 maja 2024

Support Hero poszukiwany

Wynagrodzenie

28 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Krzyki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracy, Praca w weekendyMiejsce pracy: Praca zdalnaRekrutacja online

Opis

Support Hero poszukiwany!

Jeśli jesteś uśmiechniętą, komunikatywną i nastawioną na efektywne rozwiązywanie problemów osobą oraz mieszkasz we Wrocławiu i okolicach, to ogłoszenie skierowane jest właśnie do Ciebie! ;)

Firma DUALMEDIA, specjalizująca się w tworzeniu i obsłudze projektów informatycznych, poszukuje dla swojego Klienta z branży gamingowej, osoby na stanowisko Support Hero przy obsłudze platformy, związanej z branżą gier komputerowych.

WYMAGANIA:

  • status studenta

  • komunikatywność, uprzejmość oraz umiejętność pracy w zespole

  • gotowość do pracy wielozmianowej

  • dobra znajomość języka angielskiego

  • otwartość na naukę nowych umiejętności oraz proaktywne podejście do rozwiązywania spraw

  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • mile widziane doświadczenie w pracy z narzędziem Livechat

GŁÓWNE ZADANIA:

  • obsługa oraz weryfikacja zamówień

  • obsługa klientów poprzez tickety oraz chat

  • bieżące wsparcie platformy

OFERUJEMY:

  • pracę zdalną

  • umowę zlecenie

  • możliwość zdobywania doświadczenia w branży produktów związanych z grami komputerowymi

  • elastyczny grafik pracy / praca w systemie zmianowym

  • Multisport

  • zniżkę na gry

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Krzyki
ID: 891579550