2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Śląskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Katowice
  7. Specjalista ds. obsługi klienta - Koszutka
Hays Poland
Dodane 31 maja 2024

Supply Chain Customer Service Specialist

Wynagrodzenie

5 500 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Katowice, Koszutka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Dla naszego Klienta, producenta z branży FMCG w Katowicach poszukujemy osoby na stanowisko Supply Chain Customer Service Specialist.

Zakres obowiązków:

  • Procesowanie zleceń transportowych przy transporcie morskim (import i eksport)

  • Gromadzenie dokumentacji transportowej i logistycznej

  • Nadzorowanie poprawności danych dokumentacji transportowej, np. załadunek / zwolnienie kontenera

  • Weryfikacja kosztów i wystawionych faktur

  • Wsparcie zespołu logistycznego

  • Operowanie jako punkt kontaktu dla klientów i przewoźników

Wymagania:

  • Znajomość procesów logistycznych / ukończone studia na kierunku "Logistyka" lub podobnym

  • Język angielski — poziom min. B2+

  • Swoboda pracy z pakietem Microsoft Office, szczególnie MS Excel

Mile widziane:

  • Ukończone staże na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie 5 500 - 6 000 PLN brutto

  • Międzynarodowe środowisko

  • Praca w pełnym wymiarze godzinowym poniedziałek-piątek (godziny biurowe)

  • Pakiet benefitów

  • Świetny start w dużej i rozpoznawalnej na rynku firmie

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową

Hays Poland sp. z o.o. is an employment agency registered in a registry kept by Marshal of the Mazowieckie Voivodeship under the number 361.

Śląskie

Śląskie, Katowice, Koszutka
ID: 918963931