2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Manager restauracji
  5. Manager restauracji - Mazowieckie
  6. Manager restauracji - Warszawa
  7. Manager restauracji - Śródmieście
Dodane 29 kwietnia 2024

Supervisor Sali SEN/MOON

Wynagrodzenie

7 000 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Cel stanowiska:

1. Wsparcie managera operacyjnego w prowadzeniu zmian klubu w piątki i soboty w godzinach wieczornych i nocnych

2. Utrzymywanie na jak najwyższym poziomie serwisu gości znajdujących się w

klubie, budowanie relacji z gośćmi

3. Zarządzanie kadrą serwisową podczas prowadzonych zmian według przyjętych standardów

Raportowanie:

1. Manager Operacyjny

Szczegółowy zakres zadań:

1. Przygotowanie sali do serwisu według obowiązujących standardów

2. Monitoring wydajności / produktywności kelnerów - kontrola upsellingu.

3. Dbanie o wysoki poziom czystości i estetyki sali podczas serwisu

4. Praca na funkcjach operacyjnych klubu

5. Rozwijanie kompetencji zespołu serwisowego poprzez regularne i systematyczne, szkolenia i warsztaty. Realizowane osobiście lub przez zewnętrznych partnerów.

6. Motywowanie podległego zespołu, planowanie nowych wyzwań we współpracy z zespołem managerskim z departamentu operacyjnego.

7. Wyznaczanie i rozliczanie celów podległego zespołu kelnerów:

8. Przygotowywanie analiz zleconych przez przełożonych.

9. Prowadzenie remanentów podległego departamentu według wytycznych ustalonych z przełożonym

10.  Bieżąca kontrola stanu technicznego lokalu i zgłaszanie do przełożonego lub technicznego usterek

11.  Aktywne uczestniczenie w wewnętrznych spotkaniach operacyjnych, warsztatach i szkoleniach

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV wraz z klauzurą: "Wyrażam zgodę na

przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu

rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE)

2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z

przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych

oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)"

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 907939272