2. Praca
  3. Fryzjerstwo, kosmetyka
  4. Kosmetolog, kosmetyczka
  5. Kosmetolog, kosmetyczka - Lubelskie
  6. Kosmetolog, kosmetyczka - Lublin
Dodane 25 kwietnia 2024

Stylistka rzęs do nowego salonu

Wynagrodzenie

29 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Lublin

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja onlinePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Opis

Twój zakres obowiązków

Na czym polega praca stylistki rzęs w naszym salonie?

Jako stylistką rzęs jesteś odpowiedzialna za pozyskiwanie nowych klientek oraz za wykonywanie trwałych i estetycznych stylizacji rzęs. Pokazujemy, jak skutecznie pozyskiwać nowe klientki oraz jak przyspieszyć czas pracy.

Nasze wymagania

JEŚLI...

Jesteś wybitnie dobrą stylistka rzęs, tworzysz trwałe aplikacje i ten “niełatwy kawałek chleba” daje Ci ogromną satysfakcję;

Jesteś empatyczna, a stylizacja rzęs jest dla Ciebie źródłem autentycznej radości i daje Ci kopa do działania;

Czerpiesz przyjemność z wykonywania przedłużania rzęs, lubisz z klientkami rozmawiać i wspierać w wyborze najlepszej metedy przedłużenia rzęs;

Nie potrafisz żyć bez wyzwań i celów – potrzebujesz widzieć dowody swojego sukcesu;

Rozumiesz, że stylizacja rzęs to też relacje z klientkami oraz wykonywanie określonych zadań związanych z pozyskiwaniem klientek;

Posiadasz pozytywne nastawienie;

Samodoskonalenie jest dla Ciebie częścią życia, bo rozumiesz, że to, KIM JESTEŚ, decyduje o Twoich sukcesach w stylizacji rzęs...

to być może jesteś osobą, której szukamy.

Szukamy bowiem dojrzałych emocjonalnie i życiowo stylistek, które rozumieją, że przedłużanie rzęs to pomaganie kobietom i troszczenie się o ich piękno.

Jeśli więc Twoje aplikacje nie są trwałe, a klientki nie zapisują się na kolejną wizytę: nie czytaj dalej tego ogłoszenia.

CZEGO WYMAGAMY?

Postawmy sprawę jasno: ogromnie dużo dajemy, a praca z naszymi klientkami jest wyjątkowa, ale też bardzo dużo wymagamy, bo – jak sama wiesz – praca w salonie kosmetycznym to nie jest łatwy kawałek chleba.

Zgłoś się do nas, jeśli spełniasz wszystkie poniższe warunki:

Powiedziałaś TAK na wszystkie powyższe pytania,

Masz realne doświadczenie w stylizacji rzęs,

Wykonujesz przedłużanie rzęs od co najmniej 3 miesięcy (najlepiej, jeśli masz klientki, które do Ciebie wracają),

Rozumiesz oczekiwania klientek,

Potrafisz wykonać różne aplikacje rzęs (mokry efekt, efekt elaynera, efekt Kim),

Jesteś gotowa rozpocząć pracę od już.

To oferujemy

wynagrodzenie: pierwszy miesiąc 30 zł/h

możliwość wzrostu wynagrodzenia w przyszłości (kolejny poziom rozwoju w oparciu o konkretne i osiągalne kryteria przejścia na kolejny level topstylistki)

forma umowy: umowa zlecenie

wszystkie narzędzia potrzebne do pracy: wszystkie materiały do stylizacji rzęs, środki czystości, napoje gorące i zimne.

praca stała od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00/10.00-18.00/12.00-20.00 oraz w weekendy (weekendy do ustalenia)

Dostęp do książek z zakresu stylizacji rzęs autorstwa Zosii Jasińskiej.

Wyślij cv, portfolio (min. 10 zdjeć prac) oraz link do social mediów

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 907427357