2. Praca
  3. Fryzjerstwo, kosmetyka
  4. Kosmetolog, kosmetyczka
  5. Kosmetolog, kosmetyczka - Mazowieckie
  6. Kosmetolog, kosmetyczka - Warszawa
  7. Kosmetolog, kosmetyczka - Wola
Dodane 09 maja 2024

stylistka paznokci do salonu urody

Wynagrodzenie

5 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Wola

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

W centrum Warszawy - Wola salon urody. Aktualnie poszukujemy:

-stylistka paznokci

Jeśli chcesz pracować w prestiżowej przestrzeni kosmetycznej, w której priorytetem jest nie tylko klient, ale także zespół, napisz do nas w wiadomościach prywatnych, zostaw swoje CV, portfolio prac i kontakty. Być może szukamy siebie i nasz zespół tęskni za Tobą!

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie manicure i pedicure

  • Projektowanie i wykonanie zdobień na paznokciach

  • Dobieranie odpowiednich kolorów i stylów paznokci do klienta

  • Utrzymywanie czystości i porządku w salonie

  • Dbanie o narzędzia i sprzęt używany do stylizacji paznokci

  • Obsługa klienta i doradzanie w kwestiach związanych z pielęgnacją paznokci

  • Śledzenie najnowszych trendów i technik w stylizacji paznokci

Uczestnictwo w szkoleniach i warsztatach w celu podnoszenia kwalifikacji.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wola
ID: 892066989