2. Praca
  3. Fryzjerstwo, kosmetyka
  4. Kosmetolog, kosmetyczka
  5. Kosmetolog, kosmetyczka - Śląskie
  6. Kosmetolog, kosmetyczka - Goczałkowice-Zdrój
Dodane 15 maja 2024

Stylistka paznokci

Wynagrodzenie

4 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Goczałkowice-Zdrój

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Poszukiwana: Stylistka Paznokci

Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się gabinetem, poszukującym doświadczonej i kreatywnej stylistki paznokci do naszego zespołu. Jeśli masz pasję do tworzenia pięknych i trwałych stylizacji oraz jesteś zmotywowana do pracy w przyjaznej atmosferze, to ta praca jest dla Ciebie!

Obowiązki:

  • Zapewnienie klientom profesjonalnej obsługi oraz doradztwa w zakresie pielęgnacji paznokci.

  • Utrzymywanie czystości stanowiska pracy i narzędzi.

  • Wykonywanie powierzonych zadań ze starannością i dbałością o szczegóły.

Wymagania:

  • Doświadczenie w wykonywaniu manicure'u hybrydowego oraz paznokci żelowych.

  • Umiejętność pracy zgodnie z wymaganymi standardami higieny.

  • Zdolność do pracy w szybkim tempie bez utraty jakości.

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i zdolność do budowania pozytywnych relacji z klientami.

  • Dostępność do pracy w elastycznych godzinach, w tym wieczorami i weekendami.

  • Wykonywanie manicure'u hybrydowego z dbałością o detale i estetykę w czasie nie dłuższym niż 75 minut.

  • Uzupełnianie paznokci żelowych w czasie maksymalnie 90 minut.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i udziału w szkoleniach branżowych.

  • Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie ze strony zgranego zespołu.

Jeśli spełniasz powyższe wymagania i chcesz dołączyć do naszego zespołu, prześlij swoje CV wraz z portfolio w formularzu kontaktowym.

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz do nas w formularzu kontaktowym.

Serdecznie zapraszamy do aplikowania!

Lokalizacja

Goczałkowice-Zdrój,

Śląskie

Śląskie, Goczałkowice-Zdrój
ID: 918457437