2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Finanse, bankowość, ubezpieczenia
  5. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Mazowieckie
  6. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Warszawa
  7. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Ursynów
Devire Sp. z o.o.
Dodane Dzisiaj o 13:59

Student/Studentka w Dziale Ryzyka Kredytowego.

Wynagrodzenie

29 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Ursynów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Opis

Twoja przyszła firma

Naszym klientem jest międzynarodowa instytucja finansowa, będąca częscią największego banku w Unii Europejskiej. Firma oferuje Klientom usługi bankowości, wspierając branżę motoryzacyjną oraz marki znane na całym świecie.

W związku z rozwojem firmy, poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko Student/Studentka w Dziale Ryzyka Kredytowego.

Oczekiwania

  • Status studenta - preferowane studia kierunkowe (ekonometria, matematyka, statystyka, ekonomia, finanse i bankowość)

  • Posiadanie podstawowej wiedzy teoretycznej/ praktycznej w pracy z bazami danych

  • Dobra znajomość pakietu MS Office zwłaszcza Excel

  • Elastyczność, wielozadaniowość, szybkość adoptowania się do nowego środowiska pracy

  • Język angielski na poziomie dobrym

  • Mile widziane doświadczenie nabyte w ramach praktyk lub stażów w branży bankowej, finansowej, ubezpieczeniowej lub konsultingowej w tym znajomość specyfiki obszaru ryzyka kredytowego

Obowiązki

  • Stałe wsparcie osobie będącej odpowiedzialnej za badanie ryzyka kredytowego

  • Przeprowadzanie analiz jakości portfela w różnych przekrojach (diagnozowanie niezgodności z założeniami polityki kredytowej)

  • Wsparcie przy opracowywaniu nowych i modyfikowaniu istniejących zasad i parametrów oceny ryzyka kredytowego

  • Wsparcie przy budowie narzędzi analitycznych wspierających szacowanie rezerw celowych i innych w  obszarze polityki kredytowej

  • Pomiar i cykliczny monitoring ryzyka kredytowego, w tym kalkulacja rezerw lokalnych oraz grupowych, wyliczenie i monitoring wskaźników, monitoring sytuacji ekonomiczno-finansowej klientów

  • Tworzenie raportów na temat ryzyka kredytowego

  • Monitorowanie poziomu jakości danych

  • Monitoring modelu zarządzania modelem ryzyka kredytowego (np. IFRS 9)

  • Udział w pracach komitetów ds. ryzyka kredytowego

Oferta

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie (30 zł/h),

  • Umowa podpisana na okres 6 miesięcy - z możliwością przedłużenia

  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach biurowych,

  • Lokalizacja: Warszawa - Mokotów (Służew),

  • Hybrydowy model pracy,

  • Możliwości rozwoju i zdobywania wiedzy w dużej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku,

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Ursynów
ID: 918925427