2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Sekretariat, recepcja
  5. Sekretariat, recepcja - Mazowieckie
  6. Sekretariat, recepcja - Warszawa
  7. Sekretariat, recepcja - Wola
Dodane 20 maja 2024

Praca biurowa dla osób studiujących!

Wynagrodzenie

27,70 - 29 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Wola

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Work Temps dla naszego Klienta, renomowanej instytucji publicznej poszukuje osób na stanowisko Pracownika administracyjno-biurowego ( praca dla studenta) !

Mile widziani studenci zaoczni kierunków:administracja, zarządzanie,finanse

Lokalizacje pracy: Warszawa Wola

Zakres obowiązków:

-wprowadzanie danych do systemu

-pomocnicze prace biurowe

Oferujemy:

-umowa zlecenia /w ramach zastępstwa/umowa o pracę

-możliwość zdobycia doświadczenia w prestiżowej instytucji publicznej

Wymagania:

Wysoka kultura osobista

Umiejętność sprawnej obsługi komputera oraz urządzeń biurowych

Rzetelne podejście do zleconych zadań

Umiejętność dobrej organizacji pracy własnej oraz pracy w zespole

Wymagane

wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów. Znajomość Pakietu MS Office

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie aplikacji przez formularz OLX lub na adres mailowy: kadry(małpa)worktemps.com.pl Prosimy o umieszczenie w zgłoszeniach klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”. ·

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wola
ID: 649784776