2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Dolnośląskie
  5. Praca za granicą - Wrocław
  6. Praca za granicą - Krzyki
Dodane 05 maja 2024

Stolarz z językiem niemieckim

Wynagrodzenie

65 - 75 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Krzyki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Dremo Personaldienstleistung GmbH

Overbeckstr. 21 01139 Dresden Niemcy

Czy praca jako stolarz sprawia Ci przyjemność?

W takim razie szukamy Ciebie jako zaangażowanego i zmotywowanego pracownika obróbki drewna do różnorodnych zleceń regionalnych i krajowych.

Oferujemy:

  • niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony

  • ciekawe i różnorodne zadania w ramach długoterminowego zatrudnienia

  • miesięcznie wynagrodzenie 2500-2900 € netto (od 14,30 do 16,42 € brutto + min. 44 € diety netto za przepracowany dzień)

  • comiesięczną DREMO premię za efektywność 50 € netto

  • premię 300 € po przepracowaniu 3 miesięcy

  • bezpłatne ubranie robocze o wartości 100 € rocznie

  • dodatki urlopowe i świąteczne

  • do 30 dni płatnego urlopu

  • organizację zakwaterowania - pokój jedoosobowy: koszt do 20 €/noc

  • możliwość wypłaty cotygodniowych zaliczek

  • premię 300 € za polecenie nowego pracownika

Obowiązki:

  • budowa i montaż mebli i wyposażenia sklepów

  • obróbka drewna (cięcie na wymiar, piłowanie, wiercenie, frezowanie, struganie, prasowanie, klejenie, skręcanie, fornirowanie, lakierowanie, szklenie, pakowanie)

  • obsługa maszyn i narzędzi

  • dostarczanie i przygotowywanie materiałów i narzędzi

  • praca wg rysunku technicznego

Wymagania:

  • kilkuletnie doświadczenie w obróbce drewna i sprawność manualna

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego

  • doświadczenie w obsłudze maszyn i narzędzi stolarskich

  • samodzielność, sumienność i rzetelność

  • prawo jazdy i własny samochód mile widziane

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Krzyki
ID: 808837982