2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Małopolskie
  6. Obsługa produkcji - Kokotów
Dodane 22 maja 2024

Stolarz, monter produkcja mebli

Lokalizacja

Kokotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Zakres obowiązków:

  • realizowanie prac stolarskich zgodnie z zamówieniami

  • zapał do pracy

  • Przygotowywanie, cięcie i obróbka drewna oraz innych materiałów do produkcji mebli

  • Składanie, montaż i wykańczanie mebli zgodnie z określonymi standardami jakościowymi

  • wykonywanie pracy zgodnie z obowiązującymi procedurami produkcyjnymi pod względem jakości, terminowości i efektywności

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy w branży meblarskiej,

  • znajomość zasad konstrukcji mebli, materiałów produkcyjnych oraz akcesoriów,

  • umiejętność czytania rysunków technicznych

  • samodzielność w pracach jak i współpraca w zespole

  • pozytywne nastawienie do pracy i gotowość do nauki nowych umiejętności

  • wykształcenie (minimum średnie) techniczne, preferowany profil: technologia drewna lub pokrewne

Oferujmy:

  • oferujemy ciekawą, pełną wyzwań pracę w młodym i ambitnym zespole, miłą atmosferę pracy oraz atrakcyjne wynagrodzenie

  • możliwość realizacji własnych pomysłów

  • atrakcyjne warunki w pracy ( umowa o pracę / pakiet medyczny / ubezpieczenie grupowe )

  • pracę z użyciem nowoczesnych technologii i maszyn

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o zasięgu europejskim

Benefity:

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Wysokość zarobków ustalana indywidualnie na rozmowie rekrutacyjnej w zależności od posiadanych kwalifikacji.

O nas

Brand Creation jest firmą zajmującą się od kilku lat produkcją mebli sklepowych, wysp handlowych i stoisk targowych. Wcielamy w życie koncepcje naszych klientów, pomagając im w utrzymaniu pozytywnego wizerunku sklepów i firm.

Lokalizacja

Kokotów,

Małopolskie

Małopolskie, Kokotów
ID: 879119882