2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Poznań
  7. Obsługa produkcji - Rataje
Dodane 15 maja 2024

stolarz/monter meblowy

Wynagrodzenie

5 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Rataje

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

OPIS

Firma Fahu Meble zajmująca się produkcją mebli na wymiar, poszukuje osoby na stanowisko:

stolarz / monter meblowy

Zakres obowiązków w zależności od stanowiska i umiejętności, praca zespołowa:

  • wykonanie mebli na podstawie rysunków technicznych i projektów

  • obsługa podstawowych narzędzi ręcznych, elektronarzędzi

  • produkcja, montaż mebli

  • dbanie o porządek na stanowisku pracy i wokół niego

Oczekujemy:

  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

  • znajomość systemów i materiałów stosowanych do produkcji mebli

  • odpowiedzialności, zaangażowania oraz poważnego podejścia do wykonywanej pracy

  • umiejętności obsługi maszyn stolarskich

  • umiejętności pracy w zespole

  • umiejętności czytania rysunku technicznego

  • samodzielności w wykonywaniu powierzonych zadań

  • mile widziane prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • atrakcyjne formy wynagrodzenia, uzależnione od doświadczenia i nakładu pracy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • możliwość rozwoju zawodowego, uczestnictwo w ciekawych projektach

  • stabilizację, poprzez zapewnienie ciągłości pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres email , lub kontakt telefoniczny pod numerem 66*****67

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Rataje
ID: 869036775