2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Wronki
Dodane 16 maja 2024

Stolarz meblowy, montażysta, meble na wymiar

Wynagrodzenie

6 500 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wronki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Opis

Stanowisko: Stolarz Meblowy/montażysta

Miejsce pracy: Jasionna, 64-510 WRONKI

Opis stanowiska:

Poszukujemy doświadczonego stolarza meblowego, który będzie odpowiedzialny za produkcję oraz montaż wysokiej jakości mebli na zamówienie. Osoba na tym stanowisku będzie pracować w składzie zespołu i będzie odpowiedzialna za cięcie i obróbkę elementów meblowych, a także montaż gotowych mebli u klientów.

Oczekujemy, że nasz idealny kandydat będzie dokładny, kreatywny i będzie posiadał umiejętności manualne, aby zapewnić, że produkowane meble będą spełniały wymagania naszych klientów.

Obowiązki:

- Cięcie i obróbka płyt laminowanych do produkcji mebli według wymagań klienta

- Montaż i wykańczanie mebli zgodnie z rysunkami technicznymi

- Praca z różnymi narzędziami stolarskimi i maszynami, takimi jak piły, wkrętarki, frezarki, itp.

-Zachowanie czystości i porządku w miejscu pracy

Wymagania:

-Doświadczenie w produkcji mebli, w tym w cięciu i obróbce płyt laminowanych

- Znajomość różnych narzędzi i maszyn stolarskich

- Znajomość okuć meblowych

-Umiejętność czytania i interpretacji rysunków technicznych

- Dokładność i dbałość o szczegóły

- Kreatywność i zdolność do pracy zespołowej

- Motywacja i zaangażowanie w pracę

-Mile widziane prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- Pracę w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku meblarskim

- Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

- Przyjazną atmosferę pracy w zespole

-Elastyczne godziny pracy (system jednozmianowy)

-Premie w zależności od zaangażowania

-możliwość korzystania z hali produkcyjnej po godzinach pracy

Jeśli jesteś zainteresowany tym stanowiskiem, prosimy o przesłanie swojego CV i listu motywacyjnego.

Lokalizacja

Wronki,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Wronki
ID: 831444894