2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Wielkopolskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Kórnik
Workafford
Dodane 31 maja 2024

Stolarz/do 9.000zł/mc brutto

Wynagrodzenie

5 500 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kórnik

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweRekrutacja onlinePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Agencja zatrudnienia Workafford, z numerem rejestrowanym agencji zatrudnienia 12833, poszukuje dla naszego klienta do pracy w Polsce na stanowisko: Stolarz

Obowiązki:

  • Obsługa maszyn do cięcia drzewa,

  • Dbanie o prawidłowe wykorzystanie narzędzi i materiałów m.in. piła, frezarka,

  • Współpraca z innymi pracownikami oraz kierownikiem działu w celu zapewnienia efektywnej realizacji zleconych zadań,

  • Przestrzeganie zasad BHP i przepisów dotyczących ochrony środowiska

         Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku wymagane,

  • Znajomość materiałów i narzędzi stolarskich,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Otwartość na zmiany,

  • Podstawowa znajomość języka polskiego (przyuczenie do stanowiska w j. polskim),

  • Dbałość o jakość wykonanej pracy,

  • W przypadku braku pracy na stanowisku stolarza możliwość przeniesienia do wykonywania innych prac, tak by wypracować min. etat

Oferujemy:

  • Oferujemy prace w super atmosferze

  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia,

  • Wynagrodzenie 29 zł/h netto (weryfikacja umiejętności na miejscu)

  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia,

  • Pracę w systemie jednozmianowym (168 RBH) 6:00-14:00 z możliwością nadgodzin

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej firmie,

  • Możliwy rozwój zawodowy,

  • Przyjazną atmosferę i wsparcie ze strony doświadczonego zespołu,

  • Dopłata do własnego mieszkania 250 zł/m,

  • Zapewniamy zakwaterowanie oraz dojazd i powrót z projektu,

  • Opiekę koordynatora na czas zatrudnienia,

  • Możliwość otrzymania zaliczki,‎

  • Premię za polecenie pracownika.

Benefity:

*dofinansowanie dojazdów do pracy

*dofinansowanie do własnego mieszkania

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Kórnik,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Kórnik
ID: 918935722