2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Wielkopolskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Kościan
Łukasz Nowaczyk
Dodane 21 maja 2024

Stażysta/-tka Laborant/-ka

Lokalizacja

Kościan

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Jesteś studentem? Szukasz możliwości rozwoju i zdobycia praktycznych umiejętności? Mamy dla Ciebie idealną propozycję! Dołącz do naszego zespołu w Kościanie, Gostyńska 59, 64-000 jako Stażysta/ka na okres wakacji i rozpocznij swoją karierę zawodową

Soufflet to francuska grupa rolno-spożywcza o zasięgu międzynarodowym. Działa w szczególności w sektorach jęczmienia i pszenicy. Jest jedną z największych firm skupujących zboża w Europie. Działa również na rynkach międzynarodowych poprzez spółkę Soufflet Negoce by InVivo.

W przypadku jęczmienia jest to jeden z czołowych producentów słodu w Europie, Azji i Ameryce Południowej.

Opis stanowiska

Poszukujemy osoby na stanowisko Stażysta Laborant, która będzie odpowiedzialna za wsparcie w codziennych pracach laboratoryjnych.  Stażysta Laborant będzie pracować pod nadzorem doświadczonego specjalisty, co pozwoli na zdobycie cennego doświadczenia i umiejętności w pracy laboratoryjnej.

Podstawowe Obowiązki

  • wykonywanie analiz bilansowych zbóż

  • wydawanie atestów jakości

  • prowadzenie ewidencji i dokumentacji prowadzonych badań

Nasze wymagania

- Status studenta, wykształcenie z zakresu chemii, biologii lub pokrewnych dziedzin - Mile widziana znajomość podstawowych metod i technik laboratoryjnych - Umiejętność pracy w zespole i komunikatywność - Dokładność i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań - Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie i rozumienie instrukcji i procedur laboratoryjnych

Oferujemy - Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w pracy laboratoryjnej - Praktyczne szkolenia i wsparcie ze strony doświadczonego zespołu - Pracę w dynamicznym i przyjaznym środowisku - Elastyczne godziny pracy dostosowane do potrzeb stażysty - Możliwość udziału w różnych projektach badawczych i naukowych - Przyjazną atmosferę i możliwość nawiązania cennych kontaktów zawodowych.- Współpraca na podstawie Umowy zlecenia - Wynagrodzenie 29 zł/h

Jeśli jesteś ambitny, chcesz zdobyć cenne doświadczenie, wyślij swoje CV już dziś! Czekamy na Ciebie!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Kościan,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Kościan
ID: 916743159