2. Praca
  3. Badania i rozwój
  4. Badania i rozwój - Pomorskie
  5. Badania i rozwój - Tczew
Dodane 20 maja 2024

Stażysta/-tka ds. Obsługi i Rozwoju Chat GPT

Lokalizacja

Tczew

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

EDORADCA jest liderem na rynku firm doradczych z ponad 20 letnim doświadczeniem w sektorze funduszy unijnych. Z sukcesem pomagamy małym i średnim firmom finansować ich rozwój – dzięki dotacjom z UE oraz innym instrumentom finansowym np. ulgom podatkowym. Dowodem na to są liczne wyróżnienia m.in. w rankingach Diamentów Forbesa, Pomorskich Przedsiębiorców Roku i Funduszy Europejskich.

Czy interesuje Cię świat sztucznej inteligencji? Marzysz o pracy w dynamicznie rozwijającym się obszarze technologii? Dołącz do nas jako Stażysta/-tka ds. Obsługi i Rozwoju Chat GPT!

To wyjątkowa okazja, by zdobyć cenne doświadczenie i rozwijać swoje umiejętności w fascynującym środowisku. Nasza firma poszukuje entuzjastycznej osoby, która chciałaby przyczynić się do optymalizacji procesów komunikacyjnych i biznesowych, wspierając różne działy w obsłudze i rozwijaniu narzędzia Chat GPT.

Miejsce pracy: Tczew

Twoje zadania będą obejmować:

  • Wsparcie w codziennej obsłudze Chat GPT w różnych działach firmy

  • Konfigurowanie i aktualizacja systemu Chat GPT zgodnie z potrzebami firmy

  • Analiza i raportowanie efektywności narzędzia

  • Udzielanie pomocy pracownikom w korzystaniu z Chat GPT

  • Współpraca z zespołem przy integracji Chat GPT z innymi systemami

  • Tworzenie i aktualizacja dokumentacji oraz materiałów szkoleniowych dotyczących Chat GPT

  • Prace administracyjne na rzecz innych działów

Nasze wymagania:

  • Zainteresowanie sztuczną inteligencją i narzędziami do automatyzacji

  • Podstawowa znajomość działania Chat GPT lub chęć szybkiego przyswojenia tej wiedzy Dobre umiejętności komunikacyjne i interpersonalne

  • Umiejętność pracy zespołowej

  • Samodzielność i inicjatywa w działaniu

  • Dyspozycyjność od poniedziałku do piątku. (8:00-16:00)

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • Będziesz uczestniczył/ -ła w rzeczywistych projektach związanych z rozwijaniem i obsługą modeli AI.

  • Wzmocnisz swoje umiejętności w zakresie wykorzystywania Chat'a GPT

  • Będziesz mieć realny wpływ na rozwój biznesu.

  • Zdobędziesz doświadczenie w środowisku ekspertów.

Lokalizacja

Tczew,

Pomorskie

Pomorskie, Tczew
ID: 919609392