2. Praca
  3. HR
  4. Kadry i płace
  5. Kadry i płace - Mazowieckie
  6. Kadry i płace - Warszawa
  7. Kadry i płace - Żoliborz
Dodane 07 maja 2024

Staż/Zlecenie w dziale Kadr i Płac

Wynagrodzenie

4 300 - 4 400 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Żoliborz

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Praktyka / staż, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS

Jako HR Motives Group jesteśmy dynamiczną i prężnie rozwijającą się firmą z ogromną pasją do nowoczesnych rozwiązań w obszarze RPO (Recruitment Process Outsourcing). Od lat stawiamy na innowacyjność i kompleksowe podejście do rekrutacji, skupiając się przede wszystkim na pozyskaniu pracowników na rynkach azjatyckich.

Jesteśmy nie tylko firmą rekrutacyjną, ale także pionierem nowych standardów w dziedzinie RPO. Jeśli poszukujesz miejsca pracy, gdzie innowacyjność spotyka się z różnorodnością, a profesjonalizm idzie w parze z pasją, to HR Motives Group to idealne miejsce dla Ciebie!

Staż/Zlecenie w Dziale Kadr i Płac

Do naszego zespołu w Warszawie poszukujemy osoby, która wesprze nas w administrowaniu danymi pracowników oraz chce zyskać doświadczenie w kwestiach kadrowo płacowych.

Obowiązki:

  • Wprowadzanie danych pracowników w programach Excel i Enova

  • Wspieranie działu kadr i płac w bieżących zadaniach

Wymagania:

  • Dobra znajomość programu Excel

  • Znajomość programu Enova mile widziana (nawet podstawowa typu poradniki z internetu)

  • Dobra organizacja pracy i dokładność

  • Dyspozycyjność (praca stacjonarna, co najmniej 20h w tygodniu)

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Żoliborz
ID: 915459780