2. Praca
  3. Produkcja
  4. Kontrola jakości
  5. Kontrola jakości - Mazowieckie
  6. Kontrola jakości - Błonie
Dodane 29 maja 2024

Staż w Dziale Jakości

Lokalizacja

Błonie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Cel stanowiska:

Stażysta/ka w Dziale Jakości Klienta będzie ściśle współpracować z Inżynierami Jakości w celu usprawniania procesów, uzyskiwania dobrych wyników jakościowych oraz zadowolenia klienta.

 Kluczowe obowiązki:

  • Przeprowadzanie analiz jakościowych z wykorzystaniem narzędzi jakościowych,

  • Tworzenie raportów 8D,

  • Zbieranie i analiza danych jakościowych,

  • Nadzór i aktualizacja bazy danych klientów,

  • Nadzór nad wdrażaniem zmian w produkcie/procesie,

  • Weryfikowanie kosztów reklamacji.

 Kogo szukamy?

  • Student lub absolwent kierunku technicznego,

  • Dostępność 5 dni w tygodniu,

  • Chęć rozpoczęcia pracy i zdobycia doświadczenia zawodowego,

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2,

  • Swoboda poruszania się w Excelu,

 Najbardziej cenione kompetencje:

  • Analityczne myślenie,

  • Dokładność,

  • Rozwiązywanie problemów,

  • Komunikatywność,

  • Współpraca w grupie.

 To oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Bezpłatny transport do fabryki z Warszawy (Rondo Daszyńskiego, Ciepłownia Wola),

  • Wsparcie zgranego, przyjaznego zespołu,

  • Możliwość dofinansowania dalszej edukacji (studia magisterskie, podyplomowe),

  • Możliwość rozwoju i udział w szkoleniach,

  • Pakiet benefitów (opieka medyczna Medicover, ubezpieczenie w PZU dla pracownika, karta Multisport, dodatki pieniężne świąteczne).

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Błonie,

Mazowieckie

Mazowieckie, Błonie
ID: 918468747