2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Śląskie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Bielsko-Biała
AWD Interior
Dodane 13 maja 2024

Staż płatny E-Commerce, Marketing, Content marketing - AWD Interior

Lokalizacja

Bielsko-Biała

Pełny etat

Typ umowy

Praktyka / staż

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Specjalizujemy się w tworzeniu wiodących kolekcji akcesoriów łazienkowych oraz produktów wyposażenia domu.

Działalność rozpoczęliśmy w 2002 roku w Polsce.

Nasze produkty dostępne są już w ponad 20 krajach Europy.

Zatrudniamy ponad 50 pracowników, w tym kilkunastu przedstawicieli handlowych na terenie Polski oraz innych krajów europejskich.

Poza standardową linią produktów AWD Interior posiadamy w ofercie kolekcję premium marki Q‑BATH.

Poszukujemy osoby na płatny staż, oferując uzyskanie praktycznego doświadczenia przy prowadzeniu projektów e-commerce i marketingowych w perspektywicznej branży.

 (preferowane okolice: Bielsko-Biała)

Nasze oczekiwania:

·         chęć do pracy, nauki i rozwoju,

·         komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów,

·         zaangażowanie i sumienność w wykonywaniu obowiązków,

·         umiejętności organizacji własnej pracy,

·         samodzielność,

·         podstawowa znajomość pakietu MS Office,

·         dyspozycyjność od poniedziałku do piątku (pełny wymiar czasu pracy).

Twoje obowiązki:

·        analizy rynku,

·   zarządzanie platformą e-commerce (PrestaShop),

·        zarządzanie projektami marketingowymi,

·        zarządzanie komunikacją wewnętrzną i zewnętrzną,

·        zarządzanie linkami, treściami i contentem,

·        zarządzanie produktami na platformach e-commerce,

·        tworzenie i modyfikacja stron i podstron www,

·        content marketing,

·        i inne ciekawe zadania i projekty z zakresu marketingu i e-commerce.

Nasza oferta:

·         ciekawa praktyka przy projektach marketingowych oraz e-commerce,

·         uczestnictwo w rozwoju lidera rynku w Europie,

·         umiejętność zarządzania nowoczesnymi narzędziami e-commerce,

·         zdobycie praktycznego doświadczenia zawodowego,

·         przyjazna atmosfera,

·         zaświadczenie o odbyciu praktyk / referencje,

·         płatny staż minimum 6 miesięcy,

·         możliwość kontynuacji stałej współpracy po zakończeniu stażu.

Informacje:

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz ze zdjęciem za pomocą portalu OLX.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez AWD Interior Spółka Jawna B. Rajewska i S-ka., zawartych w przesyłanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 ze zm.), dla celów rekrutacji. Oświadczam, że posiadam informacje o nazwie i adresie siedziby firmy, celu zbierania danych, że mam prawo dostępu do tych danych oraz ich modyfikacji".

Lokalizacja

Bielsko-Biała,

Śląskie

Śląskie, Bielsko-Biała
ID: 877706160