2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Podlaskie
  6. Administracja, prace biurowe - Białystok
  7. Administracja, prace biurowe - Starosielce
Dodane 11 maja 2024

Staż na stanowisku specjalista ds. szkoleń, pracownik biurowy

Lokalizacja

Białystok, Starosielce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Praktyka / staż

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

ERGOPOLIS świadczy kompleksową obsługę firm i instytucji w zakresie bhp, ppoż, med i utrzymania czystości.

Wykonujemy zadania w ramach stałej współpracy i zleceń jednorazowych.

Jednocześnie prowadzimy sprzedaż odzieży roboczej i środków ochrony indywidualnej.

Wykonujemy przeglądy gaśnic i sprzętu do pracy na wysokości oraz wiele innych usług z obszaru bhp i cleaning service.

Nazwa stanowiska:

Odpłatny staż PUP (6 m-cy) - specjalista ds. szkoleń.

Po zakończonym stażu gwarantujemy umowę o pracę.

Praca w biurze w Białymstoku, Pn - Pt w godz. 7:30 - 15:30.

Oferta skierowana jest do osób zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Białymstoku.

Twoje zadania:

  • Prowadzenie dokumentacji.

  • Organizacja pracy biura.

  • Administracyjne wsparcie pracowników.

  • Utrzymanie kontaktu z dostawcami i klientami.

  • Marketing internetowy i prowadzenie strony www.

  • Organizacja i obsługa szkoleń.

  • Kontrola pracy serwisu sprzątającego.

Nasze wymagania:

  • Bardzo dobra obsługa komputera.

  • Komunikatywność, inicjatywa i zaangażowanie.

  • Dobra organizacja pracy, terminowość i dokładność.

  • Mile widziane uprawnienia technik bhp / inspektor bhp.

Oferujemy:

  • Możliwość podniesienia kwalifikacji.

  • Realny wpływ na rozwój firmy.

  • Dostęp do bazy dydaktycznej.

  • Praca w przyjaznej atmosferze.

Podlaskie

Podlaskie, Białystok, Starosielce
ID: 896334599