2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Mazowieckie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Sierpc
Carlsberg Polska
Dodane 23 maja 2024

Starszy Specjalista / Starsza Specjalistka​  ds. Automatyki

Lokalizacja

Sierpc

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

O nas:

Jeśli tu jesteś to NAJPRAWDOPODOBNIEJ rozważasz aplikację do PRAWDOPODOBNIE Najlepszego Zespołu na świecie! Dlaczego tak o sobie mówimy? Bo praca w Carlsberg Polska to coś więcej. To relacje, wartości, pasje, różnorodność, równe szanse i inkluzywność. To, jak pracujemy i jak się rozwijamy jest doceniane przez nasz zespół, a dowodem na to jest I. miejsce w rankingu „Poland’s Best Employers 2023” w kategorii FMCG.

Twoje miejsce pracy: Sierpc

Forma zatrudnienia: umowa o pracę

Tryb pracy: zmianowy

Wykształcenie i doświadczenie

  • Masz wykształcenie minimum średnie o profilu automatyka, elektronika lub elektryka;

  • Posiadasz doświadczenie w zakresie automatyki przemysłowej, utrzymania ruchu przemysłowych linii produkcyjnych, a także w pracy z diagnostyką oraz usuwaniem awarii i przestojów;

  • Znasz zagadnienia z automatyki przemysłowej, elektrotechniki i pneumatyki;

  • Dysponujesz uprawnieniami SEP (1,2 i 3) oraz masz doświadczenie z dokumentacją elektryczną i pneumatyczną;

  • Znasz system SIEMENS STEP S7 lub TIAPORTAL​;

  • Umiesz programować w środowisku SCADA typu PROLEIT BREWMAXX lub pokrewnym;

  • Znasz język angielski lub / i niemiecki na poziomie podstawowym.

Postawa i nastawienie

  • Cechuje Cię zaangażowanie i otwartość na poznawanie procesu technologicznego;

  • Jesteś gotowy/a do pracy w systemie trzyzmianowym również w weekendy (godziny pracy 6:00 - 14:00; 14:00 - 22:00; 22:00 - 6:00);

  • Chcesz pracować w PRAWDOPODOBNIE Najlepszym Zespole na świecie.

Twoje przyszłe zadania

  • W swojej roli będziesz odpowiedzialny/a za utrzymanie sprawnego funkcjonowania urządzeń, instalacji elektrycznych oraz systemów automatyki;

  • Będziesz regularnie przeprowadzał/a bieżące naprawy i konserwacje urządzeń elektrycznych oraz automatyki przemysłowej;

  • Aktywnie uczestniczyć będziesz również w remontach i modernizacjach systemów sterowania, mając za zadanie wprowadzenie najnowszych rozwiązań technicznych;

  • W ramach Twoich obowiązków będziesz monitorować stan techniczny urządzeń, identyfikować ewentualne awarie, a następnie podejmować działania naprawcze;

  • Będziesz także brał/a udział w planowaniu i realizacji prac modernizacyjnych, mających na celu podniesienie efektywności i bezpieczeństwa systemów sterowania;

  • Ponadto, będziesz miał/a okazję do ciągłego rozwoju zawodowego poprzez zdobywanie wiedzy na temat najnowszych trendów i technologii w dziedzinie automatyki przemysłowej;

  • W swojej roli będziesz odpowiedzialny/a również za przeprowadzenie analizy powstałych awarii i uzupełnianie raportów awaryjnych;

  • Dodatkowo będziesz odpowiedzialny/a za kalibrację urządzeń pomiarowych i sygnalizacyjnych;

  • Twoje zadania będą obejmować także współpracę z zespołem inżynieryjnym oraz innymi specjalistami, aby skutecznie realizować projekty związane z utrzymaniem i modernizacją instalacji elektrycznych oraz automatyki.​

Prawdopodobnie najlepsze benefity

  • System premiowy i nagrody spontaniczne;

  • Preferencyjne pożyczki;

  • Pracownicze Plany Kapitałowe (PPK) 2%;

  • Zapomoga w trudnych sytuacjach;

  • Świadczenia dla dzieci z niepełnosprawnościami;

  • Prywatna opieka medyczna;

  • Dofinansowanie do wypoczynku;

  • Produkty Carlsberg Polska na święta;

  • Becikowe;

  • Dofinansowanie do kolonii;

  • Program rekomendacji pracowników;

  • Świadczenia świąteczne.

ZRÓBMY RAZEM COŚ WYJĄTKOWEGO!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Sierpc,

Mazowieckie

Mazowieckie, Sierpc
ID: 906123899