2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Dolnośląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Wrocław
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Stare Miasto
Dodane 07 maja 2024

Starszy Specjalista działu sprzedaży

Wynagrodzenie

6 500 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Poszukujemy  Starszego specjalisty działu sprzedaży w firmie zajmującej się legalizacją i relokacją w Polsce!

Jeśli lubisz kontakt z ludźmi, nie boisz się zmian i chcesz pracować w najbardziej kreatywnym i nowoczesnym zespole, to ta praca jest właśnie dla Ciebie! Nasza firma pomaga w legalizacji obcokrajowców na terenie Polski, a także jako pierwsi zaczęliśmy zajmować się relokacją z Polski do różnych krajów UE, dlatego dla nas ważne jest ciągłe rozwijanie się i doskonalenie siebie i swoich umiejętności!

Wymagania od pracownika:

  • praktyczne doświadczenia w sprzedaży  marketingu online/performance (rynek B2C / B2B)

  • praktyczne doświadczenia w zarządzanie odziałem sprzedaży  (min. 5 osób )

  • Wykształcenie wyższe (preferowane w marketingu lub e-marketingu)

  • Doświadczenie w prowadzeniu kampanii online oraz działań afiliacyjnych

  • Biegła znajomość języka angielskiego oraz ukraińskiego na poziomie B2/C1 – warunek konieczny

  • Jakościowe przetwarzanie nowych klientów z istniejących źródeł

  • Samodzielnie poszukiwanie nowych klientów oraz partnerów biznesowych

  • Przeprowadzanie pierwotnych konsultacji telefonicznych z klientem

  • Prowadzenie raportów dotyczących wykonanej pracy

  • Jakościowe przekazywanie nowych klientów do działu legalizacji

  • Zrozumienie technologii online związanych z platformami e-commerce, online, social media

  • Bardzo dobre zdolności analityczne, posługiwania się danymi, rozwiązywania problemów oraz wnioskowania na podstawie analizy danych

  • Swobodne poruszanie się wśród kluczowych wskaźników efektywności, modeli rozliczeń oraz sposobów współpracy zarówno z partnerami wewnętrznymi jak i zewnętrznymi

  • Mile widziane znajomość języka hiszpańskiego

Oferujemy :

  • Praca stacjonarna w biurze we Wrocławiu

  • System motywacyjny oparty na ilości dokonanych sprzedaży

  • Bogate życie korporacyjne

  • stabilną pracę w rozwijającej się firmie

  • wspierający i profesjonalny zespół, który dba o dobrą atmosferę współpracy,

  • wdrożenie w obowiązki i wsparcie w rozwoju.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Stare Miasto
ID: 916659666