2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Warszawa
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Śródmieście
Dodane 22 kwietnia 2024

Starszy doradca Klienta PAREO & JULIET w ZŁOTYCH TARASACH - 1/2 etatu

Wynagrodzenie

2 200 - 2 900 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Starszy doradca ds. obsługi Klienta Premium w PAREO & JULIET w ZŁOTYCH TARASACH - Poszukiwany

1/2 etatu.

Twój zakres obowiązków:

  • Profesjonalna obsługa klientów premium

  • Doradztwo w zakresie stylizacji ubrań i doboru produktów

  • Osiąganie oczekiwanych wyników sprzedażowych

  • Przyjmowanie dostaw produktów

  • Dbanie o wygląd butiku

Nasze wymagania:

  • Warunek KONIECZNY: bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • Doświadczenie na stanowisku sprzedawcy w branży odzieżowej

    (Mile widziane panie 40+ :))

  • Umiejętność obsługi kasy fiskalnej

  • Dbanie o prawidłową ekspozycję towaru oraz o porządek w sali sprzedaży

  • Zainteresowanie modą

  • Zainteresowanie sprzedażą i otwartość w kontaktach z klientami

  • Energia do pracy i pozytywne podejście do klientów

  • Szybkość działania z zachowaniem wymaganej skrupulatności

  • Chęć uczenia się oraz otwartość na naukę

Oferujemy:

  • Atrakcyjne stanowisko w luksusowym butiku w centrum Warszawy

  • Możliwość rozwoju w branży modowej

  • Atrakcyjne rabaty pracownicze

  • Pracę w młodym, dynamicznie rozwijającym się zespole

  • Zniżki firmowe na produkty firmy

Jeżeli jesteś entuzjastyczną i komunikatywną osobą orazinteresujdsz się modą, a Twoją mocną stroną jest umiejętność doradzania Klientom, to oznacza, że właśnie Ciebie szukamy! Jeżeli cechujesz się wysoką kulturą osobistą i lubisz kontakt z ludźmi, dołącz do nas!

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 829799578