2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Wielkopolskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Krotoszyn
Dodane 07 maja 2024

stanowisko związane z obsługą klienta

Lokalizacja

Krotoszyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

EWA Krotoszyn S.A.

poszukuje kandydata na stanowisko związane z obsługą klienta

Miejsce pracy: Krotoszyn

 Zakres obowiązków:

  • kontakt z klientem, wymiana informacji i danych,

  • pozyskiwanie nowych klientów, nowych rynków zbytu,

  • prowadzenie projektów handlowych głównie w  j. angielskim,

  • oczekiwana duża samodzielność i komunikatywność w zakresie pozyskiwania klientów, sporządzania ofert handlowych, monitorowaniu klientów, prowadzenia projektów, doboru narzędzi służących rozwojowi eksportu, oferty eksportowej.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe lub średnie,

  • mile widziane doświadczenia na podobnym stanowisku,

  • znajomość języka ANGIELSKIEGO w mowie i piśmie,

  • dobra znajomość pakietu MS Office,

  • prawo jazdy kat. B oraz gotowość do podróży służbowych.

 Oferujemy:

  • pełną wyzwań pracę w firmie z tradycją i o ugruntowanej pozycji rynkowej,

  • niezbędne narzędzia pracy,

  • możliwość rozwoju w zarządzaniu projektami,

  • dodatkowy pakiet medyczny.

Lokalizacja

Krotoszyn,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Krotoszyn
ID: 916625848