2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Dolnośląskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Wrocław
  7. Specjalista ds. obsługi klienta - Stare Miasto
Dodane Dzisiaj o 10:44

Praca bez doświadczenia PON-PT / Konsultant ds. Obsługi Klienta

Wynagrodzenie

4 500 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Inny

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Nasz zespół obsługi klienta stanowi twarz firmy i jest następstwem naszej marki. Dzięki nim nasi klienci zostaną docenieni i zadowoleni. Wiemy, że silne relacje z klientami są kluczem do sukcesu.

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą marketingową z wieloletnim doświadczeniem na rynku. Współpracujemy z największymi klientami biznesowymi na terenie całego kraju, posiadając biura w najważniejszych miastach Polski, a wkrótce otworzymy kolejne!

Twoje obowiązki będą obejmować:

  • Tworzenie i utrzymywanie relacji z klientem.

  • Rejestracja i raportowanie działań związanych z obsługą klienta.

  • Aktywna obsługa klienta, zarówno w telefonie telefonicznym, jak i osobistym.

  • Rozwiązywanie problemów związanych ze standardami.

Czego oczekujemy od Ciebie?

  • Sprawdzone umiejętności komunikacyjne: Musisz być w stanie monitorowania i przekazywania informacji.

  • Empatii: Zrozumienie klienta i udzielenie wsparcia to klucz do sukcesu na tym stanowisku.

  • Rzetelności: Dokładność w pracy i szczegóły są dla nas ważne.

  • Zapału do bieżących problemów: Cenimy osoby, które dostarczają innowacyjne rozwiązania.

  • Otwarte wartości na nauki: Chęć sprawdzenia umiejętności i nowych nauki rzeczy.

Co możemy zaoferować:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy,

  • Benefity - MULTISPORT I LUXMED,

  • Stabilne zatrudnienie,

  • Profesjonalne szkolenie w zakresie obsługi klienta oraz możliwość rozwoju.

Atmosfera, wysokie zarobki, rozwój - to coś czego szuka każdy w nowej pracy. Dołącz do nas już dziś!

Prosimy o załączenie klauzuli RODO.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Stare Miasto
ID: 917329298