2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Marketing
  5. Marketing - Zachodniopomorskie
  6. Marketing - Gryfice
BAK INVESTMENTS SP. Z O.O.
Dodane 24 maja 2024

STAŁA PRACA Umowa O Pracę ASYSTENT MENEDŻERA: rozwój atrakcji i gry AR

Wynagrodzenie

4 242 - 4 300 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gryfice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca zdalna, Częste podróże służbowe

Zapraszamy do dołączenia do naszego zespołu na stanowisko asystenta managera w ARA: Augmented Reality Adventures! Jesteśmy pionierami w tworzeniu innowacyjnych gier w technologii rozszerzonej rzeczywistości, które przynoszą niezapomniane przygody i emocje na świeżym powietrzu na specjalnym przygotowanym terenie. Tworzymy gry, które oparte o naturę (rolnictwo) oraz technologie AR w Polsce oraz w Kanadzie.  Nasze parki to miejsca, gdzie otaczająca nas rzeczywistość miesza się ze światem wirtualnym, tworząc niezapomniane przygody dla wszystkich poszukiwaczy emocji. Wszystko to dzięki efektom przyszłości, czyli technologii Rzeczywistości Rozszerzonej (ang. AR). Parki o których mowa, zlokalizowane w Polsce to: Magiczny Labirynt w Rewalu (nad morzem), Kosmiczny Labirynt w Mielnie (nad morzem) lub Galaktyczny Labirynt w Mikołajkach (na Mazurach).

Poszukujemy osoby otwartej, wesołej, a przede wszystkim z wysoką kulturą osobistą do dołączenia do naszego zespołu. Jeśli jesteś entuzjastą nowych technologii i mediów społecznościowych oraz lubisz pracować z ludźmi, to ta praca jest dla Ciebie!

Do Twoich zadań będzie należeć POMOC nad opieką nad naszą grą oraz jej promocja, a także poszukiwanie partnerów gry. To oznacza znajdowanie dodatkowych miejsc, w których będzie odbywać się misja gry, rozszerzając tym samym naszą ofertę i docierając do większej liczby graczy. TO JEST NASZ CEL, CZYLI ROZSZERZENIE GRY o lokalne atrakcje i ciekawe miejsca nad morzem, tworząc tym samym ekscytującą grę terenową w technologii AR.

Jeśli znasz Pokemon Go i masz pasję do gier wideo, to jesteś idealnym kandydatem, aby pomóc nam w rozwoju naszej lokalnej gry terenowej w nadmorskim pasie turystycznym.

Poniżej przeczytasz zakres obowiązków oraz wymagania. Jesteśmy otwarci na osoby, które szybko się uczą, chcą się rozwijać. Oferujemy ze swojej strony wdrożenie do wykonywania poniższych zadań. Jest to ogłoszenie na asystenta, mamy nadzieje, że po pewnym czasie zostaniesz samodzielnym managerem rozwoju gier terenowych w ARA.

Obowiązki

1.     Zapewnienie opieki nad atrakcją:

  • Monitorowanie stanu i funkcjonowania atrakcji.

  • Koordynacja działań związanych z konserwacją i utrzymaniem atrakcji.

  • Zapewnienie bezpieczeństwa klientów korzystających z atrakcji.

2.     Promocja atrakcji:

  • Opracowanie strategii marketingowej promującej naszą atrakcję.

  • Tworzenie konceptów materiałów promocyjnych, takich jak ulotki, plakaty, banery reklamowe itp. Przy ścisłej współpracy z grafikiem.

  • Utrzymywanie aktywności na naszych kanałach mediów społecznościowych.

  • Organizacja eventów promocyjnych i akcji marketingowych.

3.     Poszukiwanie partnerów gry:

  • Badanie rynku w poszukiwaniu potencjalnych partnerów i lokalizacji dla misji gry.

  • Nawiązywanie kontaktów i negocjowanie umów partnerskich z właścicielami potencjalnych miejsc.

  • Analiza efektywności dotychczasowych współprac i podejmowanie działań mających na celu ich optymalizację.

  • Opracowywanie planów ekspansji i strategii dotarcia do nowych lokalizacji.

  • Monitorowanie wyników i efektywności partnerstw oraz adaptacja strategii w oparciu o uzyskane dane.

Wymagania:

  • Zainteresowanie nowinkami ze świata mediów i technologii.

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i zdolność do pracy w zespole

  • Umiejętność korzystania z mediów społecznościowych w celach promocyjnych.

  • Prawo jazdy kat. B (warunek konieczny).

  • Gotowość do pracy w terenie oraz wyjazdy służbowe

  • Kreatywność i umiejętność generowania nowych pomysłów promocyjnych.

  • Znajomość obsługi narzędzi do tworzenia contentu na media społecznościowe

Oferujemy:

  • Pracę od zaraz.

  • Samochód służbowy

  • Laptop, telefon

  • Wstępne szkolenie oraz wsparcie zespołu

  • Możliwość współtworzenia innowacyjnych projektów w obszarze gier wideo.

  • Oferujemy rozwój w dynamicznie rozwijającej się firmie, która działa na rynku polskim i kanadyjskim. Nasi pracownicy mają szansę na zdobycie cennego doświadczenia oraz możliwość uczestnictwa w projektach na międzynarodową skalę.

  • Przyjazną atmosferę i wsparcie ze strony zespołu.

  • Zatrudnienie na pełny etat oparte na umowie o pracę w trybie 8-godzinnym dniu pracy.

Jeśli jesteś gotowy/a do podjęcia wyzwania i chcesz być częścią naszego zespołu, czekamy na Twoje CV.  Aplikuj już dziś, wysyłając swoje dokumenty aplikacyjne. Pamiętaj, aby również napisać kilka słów o sobie oraz o Twojej motywacji do pracy u nas. Jesteśmy zainteresowani Twoją historią i pasją, która może wpłynąć na naszą wspólną drogę sukcesu.

Dołącz do nas i wspólnie twórzmy niezapomniane przygody w świecie gier!

Lokalizacja

Gryfice,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Gryfice
ID: 917291821