2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Opolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Opole
Dodane 17 maja 2024

Biuro w centrum Opola - stała praca od zaraz.

Wynagrodzenie

4 500 - 7 200 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Opole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Inny

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Opis

Szukamy osób, które chcą podjąć pracę od zaraz!

Firma marketingowa, która chce przeszkolić osoby od podstaw.

Nasza praca to miejsce, w którym łączymy świetne zarobki z niepowtarzalną atmosferą oraz elastyczną ścieżką rozwoju!

O FIRMIE:

Od lat działamy na Polskim rynku - współpracujemy z klientem biznesowym.

Nasza firma prowadzi biura w największych miastach w Polsce - więc będziesz częścią dużego projektu!

TWOJE OBOWIĄZKI:

  • Obsługa klienta biznesowego

  • Uzupełnianie dokumentów i raportów

  • Reprezentowanie firmy

  • Współpraca z innymi działami naszej firmy

WYMAGANIA:

  • Komunikatywność

  • Dyspozycyjność, punktualność

  • Chęć do nauki, zdobycia nowego doświadczenia i rozwoju

  • Pozytywne nastawienie :)

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Pełen pakiet szkoleń - od pierwszego dnia pracy

  • Wsparcie na każdym etapie pracy

  • Praca w młodym i zgranym zespole

  • Możliwość prowadzenia nowego biura po odpowiednim szkoleniu przez Managera

  • Biuro w centrum Opola

Chcesz nas lepiej poznać ?

Lokalizacja

Opole,

Opolskie

Opolskie, Opole
ID: 891972520