2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Pomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Wejherowo
Dodane 08 maja 2024

Stacja Paliw Orlen S.A Pracownik Obsługi Klienta Wejherowo

Lokalizacja

Wejherowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

Pracownik Obsługi Klienta Stacja Paliw ORLEN S.A nr 1185 w Wejherowie ul, I Brygady Pancernej wojska Polskiego 106.

Oferuję:

-Umowa o pracę lub umowa zlecenie,

-stabilne zatrudnienie,

-zniżki na produkty gastronomiczne i spożywcze,

-szkolenia,

-programy motywacyjne z nagrodami,

-premia za wyniki.

Podstawowe obowiązki:

-praca zmianowa

-obsługa klienta zgodnie ze standardami Orlen S.A,

-dbanie o czystość i porządek na stacji paliw,

-przygotowywanie produktów z oferty gastronomicznej,

-aktywna sprzedaż i komunikowanie aktualnych promocji.

Wymagania:

-gotowość do pracy w weekendy (dwa weekendy wolne dwa pracujące) i święta,

-umiejętność pracy w zespole,

-uczciwość,

-zaangażowanie w realizowaniu zadań sprzedażowych,

-kultura osobista,

-pozytywne nastawienie do ludzi,

-książeczka sanitarno-epidemiologiczna - gotowość do wyrobienia,

-komunikatywność.

proszę o dopisanie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)"

Lokalizacja

Wejherowo,

Pomorskie

Pomorskie, Wejherowo
ID: 896079209