2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Mazowieckie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Piaseczno
Dodane 07 maja 2024

Stacja benzynowa Amic w Piasecznie

Wynagrodzenie

27,70 - 27,71 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Piaseczno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracy

Poszukujemy osób zainteresowanych pracą jako SPRZEDAWCA stacji Amic

w Piasecznie ul. Puławska 39, obok Decathlon.

Stawka 27,70 na rękę + premia SUBWAY - stawka dotyczy uczniów/studentów

Zgłoszenia osobiście lub na maila.

Jesteś pozytywnie nastawiona/y do życia? Lubisz pracę z ludźmi? Jesteś pracowita /y i zaangażowana/y? Masz zacięcie kulinarne? PRACUJ Z NAMI!

Oferujemy: > płatne szkolenie > stałą pensję + premię > karty pracownicze AMIC CLUB > zniżki na posiłki pracownicze SUBWAY > przyjazną atmosferę pracy > elastyczny grafik dostosowany do pracownika > umowę o zlecenie > możliwość pracy w mniejszym wymiarze niż pełen etat > możliwość łączenia z inną pracą > możliwość pracy tylko w weekendy

Wymagania: > gotowość do pracy w systemie zmianowym (stacja czynna 24h na dobę); > umiejętność dostosowania się do pracy w zespole i obowiązujących zasad; > zaangażowanie w realizowaniu zadań sprzedażowych; > uczciwość i lojalność; > kultura osobista; > życzliwość; > pozytywne nastawienie do ludzi. > książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość jej wyrobienia.

Podstawowe zadania: fachowa obsługa Klienta oraz aktywna sprzedaż zgodnie ze standardami obowiązującymi w AMIC POLSKA Sp. z o.o., produkcja sandwichy Subway, obsługa systemu kasowego oraz wystawianie dokumentów kasowych zgodnie z obowiązującymi przepisami; dbanie o czystość i porządek oraz dostępność towarów.

Zgłoszenia na maila lub osobiście.

Lokalizacja

Piaseczno,

Mazowieckie

Mazowieckie, Piaseczno
ID: 860735215