2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Lubelskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Lublin
Dodane 11 maja 2024

Sprzedawcę do pracy na jarmarkach w galeriach handlowych - wyjazdy!

Wynagrodzenie

6 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o dzieło, Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Inny

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendyMiejsce pracy: Częste podróże służbowe, W siedzibie firmyZapraszamy seniorów

Zatrudnię sprzedawców na jarmarki w galeriach do pracy na stoiskach z produktami tradycyjnymi: sery, słodycze, pieczywo. PRZECZYTAJ DOKŁADNIE CAŁE OGŁOSZENIE!

Zgłoszenia wyłącznie telefoniczne od pon-pt w godz 9-15. Tel 53*******10

Proszę nie wysyłać zgłoszeń SMS ani wiadomości OLX. Nie czytam ich.

Nie odpowiadam na smsy i CV wysyłane przez olx i maila.

Czas pracy: praca całoroczna, 18 lub 24 dni w miesiącu ( 3 lub 4 jarmarki od poniedziałku do soboty, lub od wtorku do soboty w godzinach 9-21

Miejsce pracy: Jarmarki wyjazdowe, praca w galeriach w rożnych miastach.

Wynagrodzenie: dniówka 250 zł + prowizja 3% od utargu. Realne miesięczne zarobki to miedzy 6000 zł a 8000 zł. Koszty dojazdów i noclegów pracowniczych w standardzie 2* pokrywa pracodawca.

Umowa: po 3 miesięcznym okresie próbnym możliwa umowa o pracę lub inny rodzaj zatrudnienia

Zakres obowiązków:

  • sprzedaż i obsługa klienta

  • dbanie o czystość na stoisku

  • dbanie o właściwą ekspozycje towaru

  • dokonywanie zamówień towaru

  • sprawdzanie zgodności otrzymanego towaru pod wzgl. ilościowym i jakościowym oraz raportowanie ew. niezgodności

  • raportowanie sprzedaży

  • sporządzanie inwentaryzacji

  • pomoc przy montażu i demontażu oraz zatowarowywaniu stoiska

Wymagania:

  • KSIĄŻECZKA SANEPID!!! Ważna i podbita!

  • dyspozycyjność na cotygodniowe wyjazdy i noclegi poza miejscem zamieszkania

  • możliwość pracy w weekendy

  • łatwy kontakt z klientem

Mile widziane Panie z doświadczeniem w handlu, wiek 40+.

Mile widziane prawko kat. B .

Nie czytam zgłoszeń SMS ani wiadomości OLX.

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 890815110