2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Zachodniopomorskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Stargard
Dodane 12 maja 2024

SPRZEDAWCA w sklepie spożywczym | STARGARD CENTRUM

Wynagrodzenie

27,70 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Stargard

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Witaj w Naszym sklepie spożywczo-monopolowym w samym sercu Stargardu! Działamy tu od kilku lat i chętnie poszerzymy Nasz zespół.

Szukamy osoby do pracy jako SPRZEDAWCA.

Chcemy, aby praca u Nas nie była tylko obowiązkiem, ale także miejscem, gdzie możesz rozwijać swoje umiejętności i pomysły.

Lokalizacja sklepu - przy Placu Targowym.

Co oferujemy?

  • Pracę wymiarze godzin: 100-130h/mies.: elastyczny czas pracy, dostosowany do Twojej dyspozycyjności.

  • Przyjazną atmosferę w pracy.

  • Profesjonalne wdrożenie oraz wsparcie:

    • Szkolenie i wsparcie w pierwszych dniach pracy z zakresu funkcjonowania sklepu.

    • Szkolenia podstawowe z zakresu BHP, HACCP, GMP/GHP, RODO

    • Szkolenie z zakresu profesjonalnej obsługi klienta.

Jeśli jesteś osobą:

  • Komunikatywną i uprzejmą w kontaktach z klientami, również tymi bardziej wymagającymi;

  • Biorącą odpowiedzialność za swoją pracę;

  • Dokładną i punktualną;

  • Nastawioną na rozwój osobisty i zawodowy;

  • Mającą "otwarte oczy" na pracę;

Zapraszamy do Naszego zespołu.

Twój zakres obowiązków:

  • Profesjonalna obsługa klienta, dostosowana do jego potrzeb.

  • Zapewnianie standardów czystości i jakości w sklepie oraz jego obrębie.

  • Obsługa kasy.

  • Wykładanie towaru oraz dbanie o właściwy sposób ekspozycji.

  • Przygotowywanie i umieszczanie prawidłowych oznaczeń cenowych.

  • Przyjmowanie i kontrole dostaw.

  • Obsługa komputera i drukarki.

Wymagania:

  • Ukończone 18 lat.

  • Aktualne Orzeczenie lekarskie do celów sanitarno-epidemiologicznych.

  • Rzetelne podejście do pracy.

  • Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu mediów społecznościowych.

  • Mile widziane osoby uczące się.

CV proszę przesyłać za pośrednictwem platformy OLX.

Konieczne jest załączenie do CV klauzury RODO:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Lokalizacja

Stargard,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Stargard
ID: 907874117