2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Podlaskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Śniadowo
Dodane 18 maja 2024

Sprzedawca w sklepie rolniczym

Wynagrodzenie

28 - 35 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Śniadowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy sprzedawcy do naszego sklepu rolniczego w Jakać-Borki.

Zakres obowiązków:

  • Obsługa klienta i sprzedaż części do maszyn rolniczych

  • Przyjmowanie i wykładanie towarów

  • Dbanie o ekspozycję towaru

  • Utrzymanie porządku w sklepie

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży

  • Komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Dyspozycyjność

Dodatkowym atutem będzie:

  • Doświadczenie na stanowisku sprzedawcy w branży rolniczej

  • Znajomość branży rolniczej wynikająca z wykształcenia lub pochodzenia z gospodarstwa rolnego

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Praca na pół etatu

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail lub kontakt telefoniczny.

Lokalizacja

Śniadowo,

Podlaskie

Podlaskie, Śniadowo
ID: 728263128